Носій мови Марк в дитячій групі напередодні Різдва

Незадовго до Різдва курси англійської мови для дітей, наших Little Speakers відвідав гість з Америки Марк, якого вони так довго чекали. Це був їх перший досвід спілкування з справжнім носієм мови. Зустріч з Марком перевершила всі наші очікування. Маленькі учні дитячих курсів English Speaking Club ‘ONLY ENGLISH’ зовсім не боялися говорити англійською мовою, вони активно брали участь в обговореннях на протязі цілої години. Таким прагненням до знань, вони підкорили американського гостя.

Напередодні Різдва тема заняття була там не є найактуальніша – перше святкування Різдва в світі. Марк розповів нашим хлопцям багато історій, показав неймовірну кількість ілюстрацій, тим самим створивши атмосферу Різдва в класі. В кінці заняття, все Літл Спікери отримали подарунки, зроблені власноруч нашим гостем. Діти були в захваті і тепер знову чекають нової зустрічі з Марком, адже що може бути більш ефективніше і цікавіше в вивченні мови, ніж спілкування з справжнім американцем!

Ось що говорить Марк про урок: “ДИВО РІЗДВА! У мене була можливість поділитися дивом Різдва з невеликою групою дітей 6-8 років тут, в Україні. Виявилося, що більшість з них вперше почули правдиву історію Різдва. Я спостерігав за їх особами, розповідаючи їм про маленького ІСУСА, СИНА БОГА, який народився в хліві і лежав в яслах, про ангелів, які оголосили пастирям про народження Ісуса-Спасителя, про пастирів, які прийшли, щоб побачити новонародженого Спасителя, і вийшли з хліва переповнені емоціями. І перш, ніж повернутися до своїх овець, вони пішли розповідати іншим людям про Нього, і про мудрого вчителя зі Сходу, які слідували за зіркою і впали перед цим маленьким дитям, вклонилися і подарували Йому свої дари. І немає великих чудес у всьому світі, ніж ЧУДЕСА істинної історії першого РІЗДВА “.