OMEGA Workshop Fest

Головний робочий інструмент перекладача – це мова. А для того, щоб майстер своєї справи добре володів інструментом, йому необхідно постійно практикуватися і відточувати свою майстерність.

Одним з видів діяльності освітнього центру ‘ONLY ENGLISH’ є послуги усного перекладу. Цього року перекладачам нашого центру пощастило взяти участь у масштабному захід OMEGA Workshop Fest, яке проходило в Києві.

Наші усні перекладачі стали особистими помічниками представників великих європейських і азіатських лідерів світового ринку автокомпонентів. Захід, який проходив під відкритим небом, відвідали більше 2-х тисяч осіб. Ця масштабна подія відбулася в форматі запитання-відповідь. Всі відвідувачі могли задати будь-які питання, що цікавлять їх питання, а усні перекладачі допомагали подолати мовний бар’єр, що виник між гостями свята і зарубіжними колегами. Кожна компанія-виробник підготувала цікаву програму з різними презентаціями, майстер-класами та подарунками. Завдання перекладачів була донести всю необхідну інформацію до споживачів на їхній рідній мові, а нашим іноземним гостям – швидко і чітко відтворити всі побажання і коментарі гостей-споживачів.

Цей колосальний досвід довів, що перекладачі нашого центру можуть впорається навіть з таким видом діяльності, не дивлячись на погану погоду, 10-годинний графік роботи і великий потік людей. Такі заходи допомагають тримати себе і свої мовні навички в тонусі. Тому з впевненістю можемо сказати – ми готові, ми здатні і ми хочемо працювати в такому форматі!

Освытный центр ‘ONLY ENGLISH’ – ми розвиваємося завдяки Вам і працюємо для Вас!