ONLY ENGLISH Christmas Party в англомовному центрі English Speaking Club

Вечірка в освытньому центрі ‘ONLY ENGLISH’ в честь Різдва і Нового Року проходила під гаслом ‘ONLY ENGLISH’. Неймовірний вечір казок і Чарівних Героїв: блискучі Ангели, прекрасні Сніжинки і таємничі Чарівниці, чарівні Принцеси, хоробрі Лицарі і справедливі Султани. Викладачі та організатори свята теж були в зимових образах, щоб не порушувати святкову атмосферу.
На вечірці брали участь студенти всіх вікових груп освітнього центру English Speaking Club ‘ONLY ENGLISH’: невгамовні Little Speakers, активісти курсу Speaking for teenagers, їх батьки, які також є членами нашого клубу, а також родичі і просто друзі.

Тінейджери на вечірці були не просто гостями, а ведучими свята; кожен був в своєму образі і підготував спецзавдання для малюків. Це були творчі та інтелектуальні розваги: ​​пазли, загадки, спільний лист Святому Миколаю. Так, діти не просто брали участь, вони познайомилися, спілкувалися, підтримували одне одного, хворіли кожен за свою команду і найголовніше – тренували свою англійську на публіці. Вийшло не просто весело, а дуже результативно і ефективно!

У дітей молодшого віку було своє відповідальне завдання, адже кожна група Літл спікер довго готувала номер для своїх батьків на англійській мові, щоб показати свої досягнення на святі. Найменші учасники підготували рольові пісні, а дітки постарше – казки і складні номери!

Весело було і гостям – вони поринули в атмосферу свята завдяки англійським піснях і танцях. Запальний флешмоб в кінці вечірці залишив незабутні враження у всіх присутніх в залі! Ну, а після – це, звичайно ж, солодкі призи та новорічна фотозоні! Неймовірний вечір в приємній англомовної компанії – що може бути краще для сучасної дитини? Ми всім бажаємо “Merry Christmas and Happy New Year!”