From ONLY ENGLISH with love …

International Valentine`s Day – свято закоханих всієї земної кулі! У кожному куточку світу зізнаються в коханні по різному – можна сказати “Я тебе люблю”, “Я тебе кохаю”, “Ich liebe dich”, “Je t’aime”. Але, звичайно, найпопулярніше і всіма впізнаване визнання в любові вимовлятися Only English – “I love you”.

В освітньому центрі “ONLY ENGLISH ‘ми створили атмосферу свята і приготували розважальну програму для всіх вікових груп: найменших, підлітків і, звичайно, дорослих. У кожної вікової групи були завдання за віком.

Little speakers робили handmade валентинки, співали пісні англійською мовою, змагалися і, звичайно, визнавалися в любові на англійській мові. Молодші і старші групи, порадували нас своєю активною участю, бурхливими емоціями і виразно жагою до знань! Адже говорити про любов – найприємніше заняття в світі і діти були дуже залучені в тематику свята, де вони дізналися багато нового!

Для нас було честю також взяти участь в благодійному проекті від фонду “Процвітання” компанії ТОВ “Енергобуд” і організувати кращим учням Малиновського ліцею Only English St. Valentine`s Day.

Підліткові групи смт. Вільшанки вразили своєю креативністю, коли виконували завдання англійською мовою: гра в слова, де потрібно пояснити слово тільки на англійській, визнання в любові на валентинках (деякі були дуже романтичні, адже саме в цьому віці починають писати романси!); гра в Kahoot з відповідями наввипередки; швидкі пісні на англійській мові; і, звичайно, спорудження Статуї Любові! Аудиторія була сповнена сміху і позитивних емоцій! В кінці кожна команда показала спільну роботу і в подяку організаторам фонду створили валентинки від кожної команди!

Дорослі студенти в свою чергу були запрошені на вечірній перегляд кіно Eurotrip англійською мовою. Найцікавіше було в кінці, коли ми обговорювали “пікантні” моменти фільму з усіма учасниками групи. Вечір не обійшовся без сміху і романтичного настрою!

Після такої насиченої і позитивно зарядженої тижні ми готові на нові проекти та заходи! Але тільки разом з ВАМИ!

Дякуємо кожної людини за участь і приємні емоції подаровані центру ‘ONLY ENGLISH’.