Інтернаціональний івент з трьома спікерами з різних країн

Чи можна вивчати англійську тільки по книгах, вивчаючи правильні конструкції і часи? Ні, тому що мова живе в розмові, а не на книжкових сторінках! Саме тому освітній центр ONLY ENGLISH так любить влаштовувати заходи вільного розмовного формату! Занурення в мовне середовище, як ніщо інше, сприяє практиці мови і допомагає швидше запам’ятати стійкі вирази.

Команда ONLY ENGLISH регулярно надає можливості своїм студентам застосувати англійську мову на практиці не тільки на заняттях, а й на івентах з носіями мови. На цей раз це був Інтернаціональний івент відразу з трьома спікерами з різних країн: Гани, В’єтнаму і Єгипту. Кожен спікер підготував цікаву презентацію про свою країну і провів інтерактивні завдання для студентів, які були підібрані таким чином, щоб розвеселити і розкріпачити студентів, а також використовувати активну лексику по кожній окремій країні. Так, наприклад, з першим спікером з Гани – Кевіном, ми обговорювали особливості життя в Африці, їх національні традиції, різновиди племен і їх звичаї життя. Кожен з бажаючих івенту міг вибрати собі ім’я на мові племені, і від душі посміятися разом зі спікером.

Другий спікер – Уйен, підготувала яскраву презентацію по В’єтнаму, в якій торкнулася історію В’єтнаму і сучасний побут, звички, традиції, їжу, туризм і багато іншого. Після презентації студенти грали в мовну онлайн-гру для закріплення лексики по презентації та билися за звання бути кращим!

Третім яке б містило спікером став почесний гість з Єгипту – Мухамед. Англійська мова стала давно для нього рідним, адже він багато подорожував і жив в англомовних країнах. Мухамед повідав факти про історію Єгипту, міфах старого і нового Єгипту.

Далі учасники заходу працювали в маленьких групах, щоб у всіх була можливість розговоритися і розповісти про свою країну, її традиції та культуру. Після офіційної частини, заняття переросло в вільну дискусію за чашкою чаю і кави з вкусняшками.

Ми вважаємо, що такі заходи – це ефективне доповнення до основного курсу англійської мови. Саме в такому форматі студенти починають думати по-англійськи, розкріпачуються, застосовують отримані знання і бачать на своєму особистому досвіді, що англійська мова – це не теоретичні знання граматики, словотвору і завдання в підручники. Англійська мова – це інструмент спілкування, застосовуваний у всьому світі, за допомогою якого відкриваються кордони не тільки країн, але і межі кола спілкування, отримання автентичної інформації, доступ до нових знань і технологій.