ONLY ENGLISH HALLOWEEN Діти. Підлітки. Дорослі.

Щороку, коли наступає Хеллоуїн, нам всім хочеться чогось незвичайного, екстремального і драйвового, щоб можна було повеселитися в страшних костюмах, потанцювати і … в нашому випадку попрактикувати англійську мову.

Свято Хеллоуїн є плановим захід нашого освітнього центру і, в цьому році ми вирішили влаштувати свято для студентів усіх вікових категорій. Масу задоволення отримали і ми разом з нашими студентами. Для більшої ефективності ми запросили носіїв мови в якості гостей на вечірки, які спонукали говорити виключно англійською мовою.

Дорослі студенти порадували дитячими емоціями і активною участю в дуже страшних конкурсах. Вони співали, танцювали, виконували інтелектуальні завдання англійською мовою, розповідали історії і дивилися дуже страшні англійські ужастики.

 Підлітки завжди без розуму від мультимедійних завдань, а якщо ці завдання ще й тематичні, то вони приречені на успіх. Креативне мислення підлітків завжди приносить високі результати, цікаво за ними спостерігати і бачити як вони ростуть і розвиваються.

Найвідвертіші і щирі учасники англійського клубу – це, звичайно, ж діти. Ми самі з ними веселимося як діти! Завдяки їм ми знову і знову повертаємося в країну дитинства, правда в нашій країні мову спілкування – ONLY ENGLISH.

Після кожної вечірки всіх гостей чекав святковий солодкий стіл, що було ще одним бонусом для наших учасників. Дякую всім за проведений час з нами, за незабутній тиждень Хеллоуїна і масу позитивних емоцій!