Театр англійських мініатюр 2019

Театр англійських мініатюр, організований кафедрою ділової іноземної мови та перекладу НТУ “ХПІ”. Яскравий і незабутній вечір для студентів-перекладачів, які підготували мініатюри англійською мовою, свято для викладачів кафедри і факультету, ефективна практика для гостей заходу.

Студенти-перекладачі відповідально підходять до підготовки до театру англійських мініатюр, адже це шанс для них практикувати свою англійську на публіці і проявити себе в якості актора. З самого початку осіннього семестру вони придумують сценарії, готують костюми та різноманітні атрибути, репетирують, переробляють сценарій і ще раз репетирують. Також театр – це можливість порівняти себе з іншими, подружитися з одногрупниками і побачити хто на що гаразд.

А в цьому році це був воістину особливий вечір, кафедрі перекладу виповнилося 20 років! Ми бажаємо процвітання і творчих успіхів, старанних, розумних студентів і натхнення на нові наукові і креативні ідеї!

Для нашого центру ‘ONLY ENGLISH’ виїзний захід в театр англійських мініатюр – це завжди подія. Цього року до нас приєдналися діти і їх батьки, підлітки, молоді люди і дорослі. Ми також дякуємо кафедру ділової іноземної мови та перекладу за можливість зануритися в англійську атмосферу і побачити рівень, до якого потрібно прагнути! Величезне спасибі за екшн і різноманітність сценок, які були націлені на різні вікові категорії, тому цікаво було навіть найменшим учням!