Англійська різдвяна вечірка в стилі “Один Вдома” для дітей

Щорічно 25 грудня ми проводимо новорічну вечірку, приурочену до Англійського Різдва. Цього року хотілося здивувати наших маленьких учнів і поєднати приємне з корисним. Одностайно вибір був зроблений на користь “Один вдома”. По-перше, це англо-американська культура; по-друге, цей фільм й досі користується популярністю у всіх вікових категорій; по-третє, у нас відразу виникло безліч ідей, як втілити його в життя на вечірці з дорослими і дітьми і при цьому ненав’язливо повторити активну лексику, вивчити різдвяні пісні з фільму і пройти смішні конкурси!

До хлопців прийшов головний герой фільму Кевін Маккалістер, у виконанні нашого викладача і носія мови Уйен. Вона взаємодіяла з хлопцями тільки англійською, щоб допомогти їм перестати використовувати російську мову. Діти дуже природно увійшли в роль помічників Кевіна і наполегливо намагалися перемогти капосних грабіжників, які хотіли вкрасти всі новорічні подарунки в будинку у Кевіна!

Свято проходило в форматі інтерактивних конкурсних завдань англійською мовою. Проти хлопців грали лиходії з фільму “Один вдома” Гаррі і Марв, у виконанні викладачів Світлани та Юлії. Завдання на спритність, кмітливість, мовні навички, уважність, активність і винахідливість захоплювали хлопців все більше і більше, а різдвяні пісні з фільму піднімали наші Christmas vibes!

Злим грабіжникам звісно ж  не вдалося здобути перемогу, тому що наші учні найспритніші, старанні та розумні. Було круто застосувати свої знання англійської та дати відсіч противним злодіям і по-справжньому повеселитися!

Кульмінацією свята стала сніжно-паперова вечірка, на якій можна було покидати конфеті і побалуватися разом з іншими учасниками! За традицією, абсолютно кожен учасник отримав приз від Діда Мороза.

Фотоотчёт


Deprecated: _register_controls відхилено починаючи з версії 3.1.0! Використовуйте Elementor\Controls_Stack::register_controls() натомість. in /home/onlyengl/onlyenglish.com.ua/www/wp-includes/functions.php on line 5211