Англійська мова для дітей 3-5 років: бінарний підхід

Діти люблять і хочуть дізнаватися нове, їх мозок постійно працює на засвоєння нової інформації. Існує факт, що чим раніше діти починають вивчати нову мову, тим краще. І це правда! Чим раніше дитина буде чути автентичну мову, з наочними прикладами, чутиме контекст і пропозиції – тим раніше він зможе асоціювати слова з предметами або діями.

У 2020 році в нашому центрі стартував новий курс для дітей дошкільного віку (3-5 років), який дозволяє дітям пізнавати навколишнє середовище спочатку на рідній мові, а потім англійською мовою разом з носієм мови і якомога раніше звикнути до іноземної мови, а також не боятися чужої мови, без страхів і бар’єрів спілкуватися з людьми інших культур і національностей!

Мета програми – навчання рахунку, алфавіту, звуків і складів, законам навколишнього світу спочатку на рідній мові, а згодом і англійською мовою, подолання мовного бар’єру, розуміння англійської мови на слух, формування словникової бази та позитивного ставлення дитини до англійської мови. Тривалість заняття – 80 хвилин.

У підготовці і проведенні уроку беруть участь 2 викладача: досвідчений російськомовний педагог і носій мови, де чітко розмежовано час заняття освітніми і рухливими активностями на двох мовах. Викладачі спільно планують свою роботу, методи і форми подачі матеріалу, але кожен з них проводить свою частину уроку самостійно. Різноманітні наочні матеріали і комунікативний підхід в навчанні дозволяють діткам невимушено запам’ятовувати нові слова і відразу застосовувати їх в спілкуванні з носієм мови. Ігри та динамічні активності спрямовані на повторення і закріплення нових слів і словосполучень.

Творчі та навчальні завдання рідною та англійською мовою подаються незвично, так, щоб дитина з цікавістю почала виконувати завдання викладача, а рухливі ігри, вірші, пісні і танці на англійській мові – це невід’ємна частина кожного уроку. Все це націлене на активну артикуляцію і багаторазове повторення і запам’ятовування матеріалу по темі заняття.

Бінарний підхід в навчанні допомагає дітям розвинути логічне та творче мислення, розширює їх світогляд і вчить цілісного сприйняття світу одночасно на двох мовах.

 До 5-річного віку діти встигнуть вивчити звуки, букви (український / російський алфавіт), рахунок і арифметику; поповнять словниковий запас до 300 англійських слів, будуть розуміти прості речення і повсякденні фрази англійською мовою, розрізняти фонетичні особливості двох мов, зможуть копіювати натуральні звуки англомовного мовлення, будуть знати прості англійські вірші та пісні.

У 5 років діти переходять на повноцінний курс англійської мови LITTLE SPEAKERS.

Дивиться також англійський літній табір “ENGLISH SPACE”