ARE YOU SCARED? IT’S HALLOWEEN

ONLY ENGLISH HALLOWEEN разом з дітьми та підлітками – це ВЕСЕЛО І СТРАШНО-ЕФЕКТИВНО для вивчення англійської мови. ARE YOU SCARED?👻

Щороку ми проводимо планові освітні заходи для дітей та підлітків. І цей навчальний рік не став винятком, адже 30 жовтня – це чудовий привід, щоб відсвяткувати Хеллоуін і внести яскраві фарби в навчання студентів.

До того ж, у центрі Only English Хеллоуін – це ще й можливість вивчити нову лексику та заговорити англійською!

Чорно-біле свято у стилі Круелли на Хеллоуін для команди Only English розпочалося на тиждень раніше. Щоб втілити задумане, ми прикрасили центр, підготували декорації та зняли детективний мініфільм, головною героїнею якого стала Круелла та два її помічники – Джаспер і Хорас, герої фільму «Круелла».

Вони також були присутні з дітьми протягом усього свята, давали їм цікаві завдання, брали участь у конкурсах та співали пісні, і все це було англійською!

На свято діти прийшли у страшно крутих костюмах, зі знанням хеллоуінської лексики та найголовніше – з гарним настроєм!
Головним завданням свята став код, який хлопцям потрібно було дізнатися у кожному конкурсі, щоб увімкнути світло, яке вкрала зла Круелла! І лише завдяки своїм танцям, пісням, вивченим заздалегідь зі своїми педагогами, дітям вдалося виконати всі завдання, отримати код та знайти Круеллу!

Наприкінці свята на дітей чекала захоплююча паперова вечірка та призи від гостей вечірки! «Оце було круто!» – ось такі слова ми чули від дітей на прощання!

А З ДОРОСЛИМИ БУЛО СТРАШНО…

Дорослі студенти обрали перегляд фільму жахів англійською мовою. За результатами голосування було обрано мультиплікаційний фільм Caroline In The Country Of Nightmares. Після фільму наприкінці вечора всім учасникам довелося використати англійську лексику, адже тичери для них підготували настільну гру Хеллоуіна.

Учасникам потрібно було витягнути картку з тематичним словом та спробувати пояснити його англійською мовою.

Ми разом із ними сміялися, боролися за приз, адже всі хотіли отримати хеллоуінські секретні ласощі!

Ми завжди чекаємо на наші відкриті англійські заходи! HAPPY HALLOWEEN!


Deprecated: Function _register_controls is deprecated since version 3.1.0! Use Elementor\Controls_Stack::register_controls() instead. in /home/onlyengl/onlyenglish.com.ua/www/wp-includes/functions.php on line 5379