Групова освітня подорож до Англії
Здійсни свою мрію поїхати до Англії, побувати у Лондоні і покращити свою англійську з британськими викладачами.
ПРОПОЗИЦІЯ
Місце призначення
Місто Лондон
Вік
10-18 років
Тривалість перебування
01.08.2024 - 16.08.2024
Знижка 200 євро при бронюванні до 29.02
ПЕРЕЛІК ПОСЛУГ
Проживання та харчування
Будемо жити у UXBRIDGE, Університет Брунеля
Сучасний, автономний кампус, спальні з окремими ванними кімнатами.
До послуг студентів сучасні аудиторії з проекторами та мультимедійними системами, що сприяють цікавому навчанню. Є криті та відкриті спортивні майданчики, великі лекційні зали для кіносеансів. Wi-Fi надається безкоштовно на всій території кампусу.
3-разове харчування в сучасній їдальні. Запакований обід для екскурсій у вихідні дні. Завжди є вибір їжі на будь-який смак та для дітей із дієтичними обмеженнями.

Навчання
Курс англійської з понеділка по п'ятницю (викладачі британці) - всього 30 уроків відповідно вашому рівню в другій половині дня.
Екскурсії
4 ЕКСКУРСІЇ НА ПІВ ДНЯ ПО ЛОНДОНУ
Поїздки здійснюються на автобусі/метро з проїзним, який ми надаємо. Вестмінстер, Трафальгарська площа, Лондонське око, Ковент-Гарден, Саут Бенк... список можна продовжувати. 2 екскурсії на півдня включають обід - вечерю в місті - тому ви можете продовжити свою екскурсію і побачити Лондон вночі.
2 ЕКСКУРСІЇ НА ЦІЛИЙ ДЕНЬ ПО ЛОНДОНУ
2 екскурсії на цілий день по Лондону на вихідних включені, тож ви точно зможете побачити зміну варти в Букінгемському палаці, круїз по Темзі до Гринвіча, Ковент-Гарден. Ми пропонуємо кілька варіантів маршрутів, які допоможуть дослідити Лондон.
2 ПОДОРОЖІ НА АВТОБУСІ
Крім екскурсій по Лондону, ми пропонуємо 2 одноденні автобусні поїздки до Кембриджу та Відзорського палацу

Розваги
Активності і розважальні програми на території
Ціна

Ціна: 2 850 Євро


Додатково оплачується:
  • дорога з України в аеропорт
  • дорога у візовий центр у Києві для отримання візи .
  • кишенькові витрати
  • трансфер з/в аеропорт
Під час подачі на візу за межами України (не в Києві) додатково обов'язково оплачується сервісний збір візового центру - 80 євро. Віза видається на півроку із запланованої дати поїздки з можливістю неодноразового використання
При бронюванні програми оплачується депозит у 500 €, решта суми за місяць до початку програми.

Група добирається до аеропорту Варшави автобусом і назад в Україну повертаються автобусом.

Програма
Наша програма з вивчення англійської мови та дозвілля розроблена з метою надання вам інтегрованого досвіду навчання. Кожен день складається з поєднання захоплюючих уроків англійської мови в аудиторії, майстер-класів, активностей та екскурсій. Все це дає вам
можливість оволодіти новою мовою та вдосконалювати свої навички спілкування з англомовними людьми. Ви можете ознайомитися з щоденним рокладом цієї програми.

Натисніть ТУТ
Побувати в Лондоні влітку - це чудова нагода покращити свої навички англійської мови, спілкуючись з місцевими жителями і поглиблюючи своє розуміння мови в автентичних ситуаціях. Також ви відвідаєте численні музеї, галереї, театри та інші культурні заклади, де можна підвищити свій рівень знань і отримати нові враження.

Безпека
У цій подорожі з вами буде груп-лідер!

Хто такий груп лідер?
Груп-лідер в освітніх поїздках - це важлива і незамінна людина, яка забезпечує успішну та комфортну поїздку для всіх її учасників. Груп-лідер є досвідченим організатором та
керівником групи, що забезпечує безпеку та активності під час поїздки.
Основна місія груп-лідера - це зробити все можливе, щоб учасники поїздки відчували себе комфортно та
безпечно. Він чітко орієнтує учасників поїздки в програмі, координує рух та вчасновирішує будь-які проблеми, які можуть виникнути. Це своєрідний вожатий у таборі, який
буде помічником, другом але в той самий час є авторитетом у дитини.
Ми пропонуємо освітні поїздки разом з нашим груп лідером. Таким чином батьки можуть бути вневнені в безпеці та нагляді за дитиною. Це ключовий елемент успішної освітньої поїздки, який дозволяє учасникам насолоджуватися кожною хвилиною та отримувати максимум користі від такого досвіду, та батькам бути впевненими, що їх дитина у безпеці.
Made on
Tilda