Чарівне завершення 2021 року

Чарівне завершення 2021 року

Щороку ми проводимо різдвяні заходи для дітей і підлітків, і кожного року нам вдається все більше і більше дивувати студентів чимось новим: неординарними ідеями, задумками, незвичайними декораціями, новими локаціями.

Цього року різдвяна вечірка для дітей пройшла по-особливому чарівно, усе в той день було сповнено атмосфери магії і чарівності школи Хогвартсу: вся команда Only English, маленькі студенти, а також їх батьки, носії мови і навіть кожен, хто проходив повз, міг відчути цю чарівність на собі. Кожна дитина, яка прийшла на вечірку, точно знала, що тут на неї чекає незабутня магічна пригода!

Захід за фільмом про Гаррі Поттера був продуманий до дрібниць. Цілих два тижні чарівний капелюх розподіляв усіх дітей за 4 факультетами: Greendor, Bluetherin, Yellowpuff, Redclaw. У кожного факультету був свій декан, який допомагав юним чарівникам виконувати всі завдання: створити емблему факультету, зварити чарівні зілля, придумати магічне заклинання, пройти нелегкі квести. І, звісно ж, наші маленькі студенти впоралися з усіма завданнями, перемогли злого Волан де Морта і повернули магію Гаррі Поттеру! І кожен студент отримав подарунок від Гаррі Поттера

У підлітків різдвяна вечірка пройшла не менш весело й насичено! Усі пірнули в світ магії і чарівності! Цього року було ще більше практики англійської, конкурсів і активностей. Студенти і декани факультетів грали в новорічний кахут, відгадували пісні й співали їх, пірнали в чарівний вир пам’яті та дізналися багато нових та цікавих фактів один про одного, малювали, танцювали і сміялись, а наприкінці відбувся незабутній фінал вечора: чаювання з деканами факультетів і професором Міневрою Макґонеґел!


Deprecated: _register_controls відхилено починаючи з версії 3.1.0! Використовуйте Elementor\Controls_Stack::register_controls() натомість. in /home/onlyengl/onlyenglish.com.ua/www/wp-includes/functions.php on line 5211