День Колумба 2020

В освітньому центрі “ONLY ENGLISH це вже стало прекрасною традицією на початку жовтня святкувати День Колумба! Ця щорічна подія знайомить дітей з американськими традиціями, культурою, і, звісно, збагачує їх кругозір!

Свято проходить у форматі квесту, присвяченого Америці. Мета англомовного свята – не тільки вивчити факти про країну, мову якої вивчають наші маленькі студенти, а й попрактикувати розмовну англійську з однолітками. Для більшої ефективності ми розділили учасників на групи за віковою категорією, кожна з яких прийшла на свій час.

Офіційна частина свята розпочалася з гімну Сполучених Штатів і цікавої лінгвокультурної презентації, де діти вивчили основні факти про Америку і її символи. У кожної дитини була можливість продемонструвати свої знання англійською мовою в ході інтерактивних питань, дізнатися більше про відкриття Америки і задати свої питання.

Ну, а далі почалася пригода в Америці. Діти і підлітки повинні були виконати всі завдання на станціях-штатах, продемонструвати свої навички з англійської мови, вивчити особливості кожного штату і, звичайно ж, познайомитися з американськими героями: Індіанцем, Ковбоєм, Моряками з екіпажу Кристофора Колумба і самим Кристофором Колумбом.

Сюжет квесту полягав у тому, що Колумб зник із солодощами для дітей під час своєї подорожі, і кожна з команд намагалася його знайти першою. Моряки з екіпажу Кристофора Колумба мали свій план пошуку капітана.

Ready, steady, go! Поїхали! На кожній станції-штаті діти отримували завдання і, якщо успішно виконували поставленні завдання, їм давали винагороду і підказку, куди рухатися далі.

Завдання були найрізноманітніші: креативні, спортивні, танцювальні, інтелектуальні та розмовні. Але, безумовно, найбільше запам’ятався Індіанець з шаманськими танцями і піснями, ритуалами і звичаями свого племені, який підготував смішні тематичні конкурси на швидкість і спритність.

Результатом квесту стали солодкі частування від Кристофора Колумба і заряд позитивних емоцій на цілий день! Було весело, пізнавально і найголовніше – ефективно, адже все свято проходило англійською мовою. Ми дякуємо студентам-перекладачам факультету СГТ Харківського Політехніка за підготовку і проведення свята.

Фотоотчёт


Deprecated: _register_controls відхилено починаючи з версії 3.1.0! Використовуйте Elementor\Controls_Stack::register_controls() натомість. in /home/onlyengl/onlyenglish.com.ua/www/wp-includes/functions.php on line 5211
« of 2 »