День Колумба

Англійські заходи – це родзинка освітнього центру ‘ONLY ENGLISH’. Квест, присвячений Америці на День Колумба, викликав бурю емоцій у наших учнів: урочистий початок свята з гімном Америки, цікаві факти про цю країну і Христофора Колумба, пісні і змагання в командах.

З огляду на різні інтереси підлітків і дітей, було організовано дві частини американського квесту, де завдання підбирається за віком і вмінням учасників. Головна мета таких заходів – це занурення наших студентів в мовне середовище на прикладі країни, мову якої вони вивчають. Неординарне заняття-квест з усіма учасниками клубу дало можливість продемонструвати свої знання, поспілкуватися з друзями, застосувати англійську мову в неформальній обстановці. Багато дітей і тінейджери завели нові знайомства, а також познайомилися зі студентами кафедри ділової іноземної мови та перекладу НТУ ХПІ, які брали участь у квесті та стояли на станціях.

На таких англійських заходах є можливість порівняти свої навички зі студентами з інших груп і побачити, до чого потрібно прагнути. Під час квесту кожна команда намагалася бути сильнішою і виграти в іншої команди, такий азарт надихав учасників, вони застосували всі свої знання і вміння, щоб виграти інтелектуальне англійське змагання.

Наприкінці квесту абсолютно всіх учасників чекали заохочувальні солодкі призи! Ми дуже любимо, коли наші студенти проводять час весело та з користю.


Deprecated: _register_controls відхилено починаючи з версії 3.1.0! Використовуйте Elementor\Controls_Stack::register_controls() натомість. in /home/onlyengl/onlyenglish.com.ua/www/wp-includes/functions.php on line 5211