English Speaking Club ‘ONLY ENGLISH порадував ще одним безкоштовним святом для хлопців # oсtoberквест

Осінь – це чудовий час для активних і рухливих заходів на свіжому повітрі. Саме тому англомовний центр English Speaking Club ‘ONLY ENGLISH’ ініціював і був одним з організаторів безкоштовного свята для дітей і підлітків #oсtoberквест. Охочих взяти участь і отримати солодкі призи та сертифікати було багато. Свято розпочалося з запального флешмобу від організаторів позакласної діяльності English Speaking Club ‘ONLY ENGLISH’. Було настільки динамічно, танцювали всі – діти, підлітки, дорослі і навіть самі організатори!

Вийшло дві великі команди дітей різного віку з двома капітанами, якими виявилися найактивніші і учасники центру English Speaking Club ‘ONLY ENGLISH’. Ready! Steady! Go!

Змагання почалися! Команди намагалися пройти завдання якомога швидше від організаторів свята. За кожне виконане завдання, команда отримувала шматочок пазла, який потрібно було зібрати.

Кульмінацією свята стали солодкі частування та чай для всіх учасників та їхніх батьків, а також сертифікати про участь. Але головний призер визначився через тиждень після заходу. Ним став син Ірини Пацкіной – Тимофій, адже його мама опублікувала найкрутіше відео з нашого свята з хештегом # octoberквест. Бажаємо успіху і чекаємо знову в нашому клубі!


Deprecated: _register_controls відхилено починаючи з версії 3.1.0! Використовуйте Elementor\Controls_Stack::register_controls() натомість. in /home/onlyengl/onlyenglish.com.ua/www/wp-includes/functions.php on line 5211