From ONLY ENGLISH with love …

International Valentine`s Day – свято закоханих всієї земної кулі! У кожному куточку світу зізнаються в коханні порізному: можна сказати “Я тебе люблю”, “Я тебе кохаю”, “Ich liebe dich”, “Je t’aime”. Але, звичайно, найпопулярніше і всіма впізнаване зізнання в коханні вимовляється Only English – “I love you”.

В освітньому центрі “ONLY ENGLISH ми створили атмосферу свята і приготували розважальну програму для всіх вікових груп: найменших, підлітків і, звичайно, дорослих. У кожної вікової групи були завдання за віком.

Little speakers робили handmade валентинки, співали пісні англійською мовою, змагалися і, звісно, зізнавалися в коханні англійською мовою. Молодші і старші групи порадували нас своєю активною участю, бурхливими емоціями і виразною жагою до знань! Адже говорити про кохання – найприємніше заняття в світі, і діти були дуже залучені в тематику свята, де вони дізналися багато нового!

Для нас було честю також взяти участь в благодійному проекті від фонду “Процвітання” компанії ТОВ “Енергобуд” і організувати кращим учням Малиновського ліцею Only English St. Valentine`s Day.

Підліткові групи смт. Малинівка вразили своєю креативністю, коли виконували завдання англійською мовою: гра в слова, де потрібно пояснити слово тільки англійською, зізнання в коханні на валентинках (деякі були дуже романтичні, адже саме в цьому віці починають писати романси!); гра в Kahoot з відповідями наввипередки; швидкі пісні англійською мовою; і, звичайно, спорудження Статуї Любові! Аудиторія була сповнена сміху і позитивних емоцій! В кінці кожна команда показала спільну роботу і в знак подяки організаторам фонду створила валентинки!

Дорослі студенти, в свою чергу, були запрошені на вечірній перегляд кіно Eurotrip англійською мовою. Найцікавіше було в кінці, коли ми обговорювали “пікантні” моменти фільму з усіма учасниками групи. Вечір не обійшовся без сміху і романтичного настрою!

Після такого насиченого і позитивно зарядженого тижня ми готові на нові проекти та заходи! Але тільки разом з ВАМИ!

Дякуємо кожному за участь і приємні емоції, подаровані центру ‘ONLY ENGLISH’.


Deprecated: _register_controls відхилено починаючи з версії 3.1.0! Використовуйте Elementor\Controls_Stack::register_controls() натомість. in /home/onlyengl/onlyenglish.com.ua/www/wp-includes/functions.php on line 5211