Happy Birthday, my dear English Speaking Club ‘ONLY ENGLISH’!

14 квітня освітній центр English Speaking Club ‘ONLY ENGLISH’ відсвяткував свій перший День народження і спільний рік з усіма вами, наші улюблені студенти!

Ми дійсно виросли за цей рік:

✔️ наша команда стала більше і сильніше,

✔️ кількість наших учасників збільшується з кожним днем,

✔️ у нас стало більше навчальних програм і проектів для дітей та дорослих,

✔️ нам довіряють переклади ще більше компаній в Харкові і Україні,

✔️ ми активно беремо участь в корпоративних проектах навчання англійської!

Але всі досягнення нічого б не значили без наших дорогих студентів! Ми дорожимо кожним студентом, адже саме вони нас надихають ставати краще, рости і розвиватися! Тому найкращий спосіб відсвяткувати день народження – це провести його в колі наших активних учасників!

Традиційно, свято Дня народження проходив на території клубу. Хоча погода була похмурою і нельотною, веселий настрій, тепла атмосфера і душевна компанія зігріли всіх навколо! Щирі вітання і запальний флешмоб урочисто відкрили захід. Англійська анімація, веселі пісні і танці, рухливі ігри, естафети не давали нудьгувати маленьким гостям, їх батькам і просто перехожим. А ще можна було просто прокачати свою англійську, оскільки інтелектуальні ігри на тему англійської мови – це невід’ємна частина всіх наших заходів.

І яке ж свято без торта і солодкого чаювання!? Після веселих розваг усі зібралися за столом, як одна велика сім’я. Поки діти радували себе солодощами, у батьків і дорослих була можливість поспілкуватися і дізнатися докладніше про літні програми і проекти нашого клубу.
День народження освітнього центру ‘ONLY ENGLISH’ запам’ятався і дорослим учасникам, адже ми дуже старалися здивувати також і їх. Всі, кому так близька сфера IT, мали можливість потрапити на лекцію з подальшою дискусією від почесного гостя нашого івенту IGOR WOLKOV, засновника і головного спікера Karazin Scala Users Group, досвідченого програміста, чудового оратора і фахівця.
Учасники, які працюють вже в цій сфері, змогли посперечатися і подискутувати, а абітурієнти та студенти побачили, до якого рівня потрібно прагнути і розвиватися! І це можна зробити у нас в центрі!

Адже МИ – ЗА ЯКІСНУ ОСВІТУ!


Deprecated: _register_controls відхилено починаючи з версії 3.1.0! Використовуйте Elementor\Controls_Stack::register_controls() натомість. in /home/onlyengl/onlyenglish.com.ua/www/wp-includes/functions.php on line 5211