Інтернаціональний івент з трьома спікерами з різних країн

Чи можна вивчати англійську тільки по книгах, вивчаючи правильні конструкції і часи? Ні, тому що мова живе в розмові, а не на книжкових сторінках! Саме тому освітній центр ONLY ENGLISH так любить влаштовувати заходи вільного розмовного формату! Занурення в мовне середовище, як ніщо інше, сприяє практиці мови і допомагає швидше запам’ятати стійкі вирази.

Команда ONLY ENGLISH регулярно надає можливості своїм студентам застосувати англійську мову на практиці не тільки на заняттях, а й на івентах з носіями мови. На цей раз це був Інтернаціональний івент відразу з трьома спікерами з різних країн: Гани, В’єтнаму і Єгипту. Кожен спікер підготував цікаву презентацію про свою країну і провів інтерактивні завдання для студентів, які були підібрані таким чином, щоб їх розвеселити і розслабити, а також використовувати активну лексику за кожною з країн. Так, наприклад, з першим спікером з Гани – Кевіном, ми обговорювали особливості життя в Африці, її національні традиції, різновиди племен і їх звичаї життя. Кожен з бажаючих івенту міг вибрати собі ім’я на мові племені і від душі посміятися разом зі спікером.

Другий спікер – Уйен, підготувала яскраву презентацію по В’єтнаму, в якій торкнулася історії В’єтнаму і сучасного побуту, звичаїв, традицій, їжі, туризму тощо. Після презентації студенти грали в мовну онлайн-гру для закріплення лексики з презентації та билися за звання бути кращим!

Третім, останнім спікером, став почесний гість з Єгипту – Мухамед. Англійська мова давно для нього стала рідною, адже він багато подорожував і жив в англомовних країнах. Мухамед повідав факти про історію Єгипту, міфи старого і нового Єгипту.

Далі учасники заходу працювали в маленьких групах, щоб у всіх була можливість розговоритися і розповісти про свою країну, її традиції та культуру. Після офіційної частини заняття переросло у вільну дискусію за чашкою чаю і кави з ласощами.

Ми вважаємо, що такі заходи – це ефективне доповнення до основного курсу англійської мови. Саме в такому форматі студенти починають думати англійською, розслаблятися, застосовувати отримані знання і переконуватися на власному досвіді, що англійська мова – це не теоретичні знання з граматики, словотвору і завдання з підручників. Англійська мова – це інструмент спілкування, що застосовується в усьому світі, за допомогою якого відкриваються кордони не тільки країн, але й межі кола спілкування, отримання автентичної інформації, доступ до нових знань і технологій.


Deprecated: _register_controls відхилено починаючи з версії 3.1.0! Використовуйте Elementor\Controls_Stack::register_controls() натомість. in /home/onlyengl/onlyenglish.com.ua/www/wp-includes/functions.php on line 5211