It’s time to speak non-stop English

Вже стало традицією в нашому клубі організовувати різного роду англійські заходи. Влітку завжди хочеться підтримати саме тих студентів-ентузіастів, які не влаштовують собі відпустки, не беруть тайм-аути, а наполегливо продовжують вчитися, щоб восени вийти на новий рівень і досягти своїх цілей. У всіх вони різні: підвищення на посаді, внутрішнє оцінювання на роботі, складання бажаного іспиту, зміна професії, еміграція і т.д. Крім цього, у нас з’явилося багато корпоративних студентів і тих, хто навчається по скайпу, яких ми в клубі навіть не бачимо, а так хочеться познайомитися з ними ближче!

Тому ми влаштували саме неформальне спілкування за чашкою кави, оскільки багато хто був після роботи. Чай, кава, печиво, великий просторий та комфортний классрум, однодумці і люди, близькі по духу, просто приємна компанія – що може бути краще літнього вечора?

Дуже приємно, коли можна побачити людей різних професій і вікових груп за одним столом і з однаковою метою – вільно заговорити англійською.

Цього разу ми запросили відразу кілька почесних гостей з різних країн, щоб у всіх студентів була можливість виговоритися, поставити запитання і просто послухати англійську мову. Крім носіїв мови Тіммі і Ліди, зібралися також англійські коучі та ментори англійського клубу освітнього центру ‘ONLY ENGLISH’. Вони допомагали студентам, які тільки почали вивчати англійську, але вже хотіли активно брати участь на розмовному івенті.

Ще один плюс таких англійських заходів – це нові і дуже часто корисні знайомства, адже всі студенти освітнього центру ‘ONLY ENGLISH’ – успішні люди, які або вже багато чого досягли, або прагнуть до цього.

Після веселого і запального разігріву від засновника клубу Наталії Пільгуй і носія мови Olan J. Timmy всі учасники поділилися на команди, щоб мати можливість поспілкуватися і одночасно виконати активіті на Спікінг. Носії мови і англійські тічери були у всіх командах, щоб студенти змогли задати їх питання. Ефективність заходу полягала в тому, щоб учасники отримали не тільки практику спілкування натуральною англійською, а й поповнили свій словниковий запас, застосували нову лексику, яка була в завданнях, порівняли свій рівень володіння англійською мовою і побачили, куди можна прагнути.

Залишайтеся з нами на одній англійській хвилі, адже чим далі, тим ще цікавіше у нас в клубі!


Deprecated: _register_controls відхилено починаючи з версії 3.1.0! Використовуйте Elementor\Controls_Stack::register_controls() натомість. in /home/onlyengl/onlyenglish.com.ua/www/wp-includes/functions.php on line 5211