Англійська для початківців

Курс “Англійська для початківців” призначений для людей, які раніше не вивчали англійську або вивчали, але рівень знань залишається дуже низьким. Можливо ви вчили англійську раніше, але дуже давно не користувалися навичками спілкування. В цьому випадку пам’ять має властивість забувати раніше вивчену інформацію. Тому доводиться починати все спочатку.

На початку навчання найголовніше – закласти надійний фундамент знань на який потім будуть “наростати” нові поглиблені знання. Це нерідко буває складно. Тому для того, щоб початковий етап пройшов легше, ми розробили програму, яка максимально інтерактивно і поетапно розкриває і навчає всім базовим темам.Такий підхід допомагає учням по-справжньому захотіти розвивати свої знання, із задоволенням виконувати додаткові завдання та швидше рухатися до результату.

Основні навички, які набуває учень на курсі “Англійська для початківців” – читання, письмо і розмовні навички, а також розуміння базової англійської мови. Ця основа ідеально підходить для рівня Elementary.

Визначити рівень знань англійської мови можна за 5 хвилин, пройшовши простий і лаконічний тест, розроблений нашими викладачами (дивіться вище на головній сторінці).

Базовий матеріал для початківців в освітньому центрі Only English опрацьовується в 3 різних напрямках: на групових заняттях, на індивідуальних заняттях, і в розмовних клубах.

На групових заняттях викладачем формуються базові знання англійської мови, опрацьовуються розмовні навички з учасниками групових занять, діалоги, читання, складання простих фраз з використанням вивчених слів.

На індивідуальних заняттях ви можете вивчити пропущені теми, поглибити пройдений матеріал, або більше розмовляти, ніж на групових заняттях. Також це комфорт і можливість доопрацювати або надолужити знання з пропущених групових занять. Мета індивідуального заняття працювати саме з вашими знаннями і вміннями, виключити прогалини в базовій англійській.

Відвідування розмовних клубів починається поступово, беручи до уваги швидкість засвоєння матеріалу на базову курсі. Розмовні клуби допомагають відпрацювати вимову і отримати корисний досвід розмовної практики для якісного застосування в повсякденному житті. Це також допомагає студентам сприймати співрозмовника, відрізняти правильні і неправильні конструкції, помічати помилки інших студентів і не допускати власні помилки. Завдяки такому методу у більшості студентів відзначається подолання мовного бар’єру, підвищується рівень задоволення від власних знань і спонукається бажання студентів до отримання нових навичок.

Таким чином, робота ведеться відразу в декількох напрямах, щоб розвивати відразу кілька якостей і «прокачати» вашу англійську.

Після цього курсу в вашому словниковому запасі вже буде нараховуватися близько 1500 англійських слів, які використовуються скрізь! Після проходження курсу ви набудете таких навичок і зможете:

  1. Будувати пропозиції.
  2. На слух сприймати базову англійську мову.
  3. Будувати прості діалоги.
  4. Вміти спілкуватися на найпростішому рівні.
  5. Отримаєте впевнений рівень Elementary.

Результат не змусить вас чекати! Після базового курсу студент здатний розмовляти практично на всі базові теми англійською мовою. Цей рівень можна сміливо назвати survivor level, що в перекладі означає “рівень виживання”!

Запишись на перше безкоштовне заняття!

Як до нас дістатися