ГРУППОва поїздка на МальтУ В світовий центр вивчення англійської мови

Мальта

Про Мальту знає кожен. Зараз складно знайти людину, яка не знає, що на Мальту летять не тільки відпочивати, але й вчитися. Це те місце, де можна зануриться у вивчення, а найголовніше – практикувати свою англійську мову. Так, саме англійська мова, так як це державна мова Мальти. Вивчення англійської мови на острові користується великим попитом, особливо в період літніх канікул. Звичайно, цілком обгрунтовано, адже завдяки теплому і м’якому клімату учні легко можуть поєднувати навчання з відпочинком.

Також, на острові більше 50 різних мовних шкіл і курсів, які пропонують навчання англійської з найрізноманітніших програм. До того ж, навчальні установи організовують екскурсії по основним визначним пам’яткам. Великою перевагою є те, що 90% жителів розмовляє англійською – це відмінна можливість поліпшити розуміння, сприйняття, а також застосувати граматичні конструкції мови.

Крім стандартних курсів загальної англійської мови, на Мальті пропонують спеціалізовані курси з різними ухилами, від бізнес сфери – до комп’ютерних технологій. Тут можна підготуватися до здачі іспитів, таких як TOEFL, IELTS. Але, з якою б метою Ви не приїхали, Ви в будь-якому випадку відмінно можете покращити комунікативні навички, розширити свій словниковий запас і світогляд, подолати мовний бар’єр і з упевненістю відчувати себе в англомовному середовищі. Час проведений в атмосфері чарівного острова і середземноморського узбережжя за вивченням англійської, буде куди більше корисніше, ніж звичайний відпочинок. Відвідайте Мальту і відчуйте різницю на власному досвіді!

English Space на Мальті – короткий опис програми

Проект English Space на Мальті – це наш власний освітній проект, розроблений засновником клубу, кандидатом філологічних наук Наталією Миколаївною Пільгуй спільно з координатором проекту на Мальті Андрієм Сергійовичем Ткаченко (добавить ссылки). Мета проекту – повне занурення в англомовне середовище, постійна мовна практика і відпочинок на Середземному морі. Саме ставши учасником даного проекту, Ви зможете поєднати приємне з корисним!
Мальта – світовий центр вивчення англійської мови, колишня колонія Великобританії, мова спілкування – ONLY ENGLISH, російських туристів дуже мало.

Програма подорожі побудована таким чином, що в першій половині дня учасники проекту відвідують уроки англійської з викладачем з Великобританії, який іноді підлаштовується під наш гнучкий насичений графік. Всі студенти діляться на групи відповідно до їх рівня знань. У другій половині дня в учасників програми є можливість практикувати натуральну англійську на пляжі і під час екскурсійних поїздок у Блакитну Лагуну, Валетту, Тримісто і інші Мальтійські міста, які організовує координатор програми на Мальті – Андрій Ткаченко.  Вечір – це вільний час для студентів, але ми намагаємося і його зайняти для спілкування в неформальній обстановці з педагогами місцевої Мальтійської школи.

Мета проекту – максимум англійської на уроках і відпочинку! І результати наших учнів можна було бачити на обличчя.

Після закінчення курсу всі учасники отримали сертифікат відповідно до свого рівня англійської мови від місцевої Мальтійської школи.

Перший сезон проекту виявився настільки успішним, що ми плануємо організувати поїздку на Мальту і в наступному році, але плануємо викупити квитки дуже заздалегідь, щоб заощадити Ваші гроші. Тому бронювати місця можна вже зараз! Дедлайн – травень 2020!

Дивись також: “Англійська для дорослих”, “Little Speakers

Орієнтовний план групової поїздки

  • 1 день – Приїзд. Заселення в готель. Навчання англійської мови. Пляж.
  • 2 день – Навчання англійської мови. Прогулянка по місту. Море. Пляж.
  • 3 день – Екскурсія у Блакитну Лагуну.. Навчання англійської мови.
  • 4 день – Навчання англійської мови. Екскурсія в Валетту і Тримісто..
  • 5 день – Навчання англійської мови. Море. Пляж.
  • 6 день – Навчання англійської мови. Екскурсія в Мдину.. Море. Пляж.
  • 7 день – Навчання англійської мови. Отримання сертифікатів. Виселення з готелю. Від’їзд.

Групова поїздка може бути продовжена на бажану кількість днів, виходячи з побажань групи.

Конфртне проживання

Апартаменти і умови проживання

Андрей Ткаченко

Андрей Ткаченко о проекте English Space на Мальте: The first trip to Malta was unforgettable for all of us, full of adventures. During the week our students managed to obtain new knowledge; they discovered 3 islands of Malta and filled with lots of emotions. As the main purpose of the educational trip was learning English, the students had daily English classes with a teacher from Great Britain. All students showed good results. Apart from this, our group had extracurricular activities and, most importantly, they used to practice English after classes with native speakers and locals. By the end of the program, all participants were awarded with certificates of achievement (certain levels). Today our students keep learning English and use it in everyday life. Well done and see you next year!

Как один из участников такой

Как один из участников такой поездки, хочу заявить что такая программа сделана на хорошем уровне.
Данные уроки за неделю дают результат, лично осознал что надо учить больше сложных английских слов для полного выражения себя в разговорах.
Место проживание и место положение — комфортное (не далеко от пляжа и главной улице, где рестораны/кафе).
Гид(Андрей) — очень приятный человек, покажет,посоветует,отвезёт куда угодно.
Вообщем за неделю пребывания на Мальте получал положительные эмоции, а так же полезные знания.
Само собой советую поехать)Не пожалеете,так точно.

Глеб

Английский на Мальте

Добрый день!
Я мама одного из учеников группы изучение английского на Мальте. Я сопровождала своего сына, ему 9 лет, в поездке и тоже оказалась учеником этой группы. Мы были погружены в среду обучения и общения «Оnly English». Благодоря Betty Berry, нашему учителю на Мальте, сыну удалось закрепить имеющиеся знания и улучшить свой разговорный, я в свою очередь приобрела желание не останавливаться на достигнутом и веру в наши способности!
Помимо уроков, мы получили море позитивных эмоций от места где мы находились. Мальта, а в частности Gozo — остров на котором мы проживали впечатлил своей культурой жизни, общением, архитектурой ну и конечно же морем!
Хочется что бы наши дети добились в жизни желаемых успехов в английском и не только и могли жить в любой части мира где бы им хотелось!!!
Спасибо Наталье и Андрею за организацию и осуществление этой поездки!

Юлия

Мальта

Напишу от себя эмоции и впечатления своих детей,которые участвовали в поездке,так как сама к сожалению не была участником поездки!!! У детей море впечатлений и положительных эмоций,они просто были в восторге,не взирая на то,что они первоклашки!!! Им понравилось абсолютно все!!! Наперебой рассказывали мне где они жили и как было красиво и интересно, что у них был собственный бассейн на вилле,рассказывали о занятиях с преподавателем английского языка,учитель им понравился,было интересно и занимательно!!! В восторге от поездок и путешествий на разные экскурсии!!! Купание в чистейшем море,пребывание на пляже,на свежем островном воздухе однозначно пошло им на пользу!!! Приехали домой,счастливые,загорелые,с морем положительных эмоций и впечатлений!!! Сказали что хотят поехать ещё!!! И я надеюсь в следующий раз присоединиться к ним))) Спасибо большое Наташа и Андрей, для детей это было незабываемо!!!

Татьяна

Итоги 2019

Фотогалерея