Три города + Валлетта

Валлетта – це одна з найменших столиць Європи. Її можна обійти буквально за кілька годин вздовж і поперек. Однієї поїздки буде досить, щоб по-справжньому дізнатися це місто. Валетта захоплює своїм старовинним портом – одним з найбільших в усьому Середземному морі, заворожує середньовічною архітектурою, так як фактично, в місті практично немає сучасних будівель, і незвичайною геометрією. Складно не помітити, що всі вулиці розташовані чітко паралельно і перпендикулярно одна до одної.

Не дивлячись на свої невеликі розміри, життя в столиці кипить, і тут завжди багато молоді. Любителям шопінгу знайдеться, чим тут зайнятися. Більшість цікавих магазинів для туристів знаходяться на головній вулиці Республіки. Інше містечко з торговими лавками, Ви зможете знайти на Торговій вулиці, де продають в основному одяг і сувеніри в національному дусі.

З Валлетти відкривається розкішний вид на Тримісто. Відвідування цього старовинного міста відкриває перед Вами морську історію Мальти. По праву, Тримісто займає особливе місце в історії держави, і сьогодні є дуже відомим. Тут Ви знайдете масу унікальних і ексклюзивних винних барів, музеїв, ресторанів і портів для яхт. А на свята Ви можете спостерігати святкування і фести, які є невід’ємною частиною мальтійської культури і релігії. Відвідавши ці міста, Ви отримаєте справжнє естетичне задоволення, адже рідко де можна побачити таке зіткнення неймовірної гавані з величною архітектурою. Відчуйте віковий дух історії особисто!

Фотогалерея