Мальтийский рай

Більшість туристів і студентів, що приїздять на Мальту, мріють про повноцінний відпочинок на узбережжі сонячного острова. І насправді, природні багатства і місцеві пейзажі налаштовують відпочиваючих гостей острову на час у релаксі проведенному на узбережжі Середземного моря. Так який же він, мальтійський рай?

Безумовно, так можна назвати незрівнянну Голубу лагуну. А все тому, що вода, яка наповнює цей залив – небесно-блакитного кольору. Це одна з найголовніших пам’яток острова Коміно. Довга і вузька затока, яка оточена піщаними скелями, нікого не залишить байдужим. Ідеальне місце відпочинку під мальтійським сонцем.

На затоці є величезна кількість дозвілля: підводне плавання, водні лижі, катання на прогулянкових човнах. Це привертає особливу увагу гостей, так як на дні лагуни велика кількість екзотичних мешканців: морські їжаки, краби, і, звичайно ж, красиві корали. А деяким подобається досліджувати грот, який знаходиться неподалік і днища човнів, які привезли туристів в це дивовижне місце. Великий плюс затоки – відсутність прибережних кафетеріїв, що дає можливість відчути себе справжнім Робінзоном. Завдяки досить теплій температурі води, Ви будете занурені в атмосферу повного розслаблення.

Зібравши усі плюси цього місця, можна зробити висновок, що синонімом до Блакитної лагуни є слово «рай». Це місце з його захоплюючою природою, незвичайною красою і пейзажами так і закликає залишити всі тривоги, яких так багато в повсякденному житті людини. Ваш відмінний настрій і загальне враження доповнить прекрасна погода. Якщо і є рай на землі, то це – Блакитна лагуна.

Красоты Голубой Лагуны