Мдіна - культурна столиця Мальти

Давним-давно, столицею Мальти була Мдіна, сьогодні ж – це унікальне місто, яке зберегло свій середньовічний вигляд. Місто побудовано на самій вершині пагорба, а навколо нього зведено найсильнішу фортецю. Фактично, можна сказати, що місто стало музеєм, хоча тут до сих пір живе близько 500 жителів. Тут завжди багато гостей, які гуляють вузькими вуличками між старовинними і розкішними соборами.

Головними визначними пам’ятками Мдіни є її фортеці, якими і донині оточений город. Гості міста в захваті від катакомби Святого Павла, яка і нині знаходиться рівно під Мдиною. Це рідкісний підземний комплекс, який являє собою складну систему підземних ходів з залами і кімнатами з гробницями. Довжина цієї споруди становить близько 3 км, але для огляду доступні далеко не всі ділянки, так як така вражаюча прогулянка займе не більше 15-20 хвилин.

Мдіна також відома тим, що саме тут велися зйомки популярного серіалу “Гра престолів”. Драматичні і барвисті сцени в палацах і фортецях стали абсолютним запорукою успіху цього фільму!

Ще одне місце заслуговують Вашої уваги – кафедральний собор Святого Павла кінця 17 ст. виконаний в стилі бароко. А навпроти цього собору розташований Соборний музей, де знаходиться розкішна колекція різних творів мистецтва, включно маловідомих гравюр Рембрандта. З впевненістю можна стверджувати, що Мдіна – це місто культурного збагачення та історичний центр Мальти.

Фотогалерея