НАЙСТРАШНІШИЙ ONLY ENGLISH HALLOWEEN EVER

Кожен раз, коли у нас проходять англійські заходи, – це свято для команди освітнього центру ONLY ENGLISH. У жовтні завжди є чудова нагода – Halloween, тільки у нас він завжди англійською.

Як же це було в 2020 році ….

“Це було круто!!! Це був НАЙСТРАШНІШИЙ ONLY ENGLISH HALLOWEEN EVER, “- саме так відгукувалися про свято наші маленькі учні.

І справді, Хеллоуін цього року ні на що не схожий! Вечірка в стилі комп’ютерної гри, де головним героєм був сам PUMPKIN JACK – фантастичний повелитель гарбузів і містичний персонаж, з яким необхідно було зняти прокляття вічної ночі з усього людства.

Діти були і його помічниками, і учасниками страшної боротьби з монстрами, скелетами, зомбі, привидами та іншими страшними створіннями. Саме вони допомогли знайти Пампкін Джеку заповітну сокиру і виграти бій з монстрами!

На свято діти прийшли підготовлені, зі знаннями і розумінням історії свята Halloween, адже на уроках вони вже встигли поповнити свій словниковий запас зі святкової тематики, і були готові співати і допомагати Джеку англійською мовою!

Особлива подяка батькам, які відповідально підійшли до питання вибору костюмів, гриму і прикрас. Учасники виглядали СТРАШНО КРАСИВО!

Кожна група готувала свою пісню англійською мовою з провідним педагогом. Своїми піснями і танцями діти допомагали Пампкін Джеку наповнитися позитивною енергією для боротьби з монстрами! Після цього наш герой прямував на наступну станцію, де діти виконували поставлені завдання і грали на загальний результат або перемогу!

Під час пригоди учні змогли проявити свої таланти: заспівати хеллоуінські пісні, повеселитися на зомбі-дискотеці, пройти смішні і динамічні конкурси та побувати на майстер-класі зі створення хеллоуінських масок і закріпити пройдений матеріал!

Після успішного проходження комп’ютерної гри абсолютно кожного учасника чекали призи від віртуального Пампкін Джека. Але це були не всі подарунки! Окрім цього, учні та їх батьки могли виграти грошові призи, якщо сфотографуються у фотозоні клубу і виконають умови онлайн-конкурсу.

Підлітки виявили бажання подивитися страшилку англійською мовою. Фільм SLEEPY HOLLOW ми вибрали разом, купили попкорн для студентів, адже це мав бути не просто перегляд фільму, а справжнє свято!

За традицією після фільму ми організували гарячу дискусію про фільм і персонажів, щоб студенти могли закріпити лексику і поставити запитання один одному. Нам було страшно цікаво провести це свято з Вами!

Всім величезне дякую за участь!

Фотоотчёт


Deprecated: _register_controls відхилено починаючи з версії 3.1.0! Використовуйте Elementor\Controls_Stack::register_controls() натомість. in /home/onlyengl/onlyenglish.com.ua/www/wp-includes/functions.php on line 5211