НАМ ТРИ РОКИ І ДЕНЬ НАРОДЖЕННЯ КЛУБУ ВІДБУВСЯ НА УРА

Абсолютно всі студенти: діти, підлітки і дорослі пішли з подарунками, враженнями та новими знаннями про те, де і як вони можуть застосувати свої знання «вeyond the borders».

Тема заходу для всіх вікових категорій «Beyond the borders».

Діти дізналися, в яких країнах вони можуть говорити англійською мовою і чому так важливо її знати.

Виходячи із зали, кожна дитина вже знала і стверджувала, що англійська мова згуртовує країни і національності та дозволяє досліджувати весь світ. У тінейджерів випала нагода потренувати свій public speaking, у них не було ніяких шаблонів, але було завдання підготувати невелику презентацію про українські традиції, кухню, історію або відомих людей. Звісно, не обійшлося без сміху, адже на одній з презентацій студент розповів про Олега Винника як про найвідомішу особистість в Україні. Наш викладач Уйен розповіла, які можливості дає стипендія і як подати документи на стипендіальні програми, як шукати собі університет і як проходити інтерв’ю для вступу в іноземний вищий заклад. Носій мови Кевін, на додаток, поділився своїми спостереженнями під час роботи і подорожей в європейських країнах, розповів про підводні камені життя за кордоном, і як працює система освіти в Східній і Західній Європі. Насамкінець ми представили можливості від нашого центру за кордоном. 

Захід для дорослих завжди найбільш жвавий і цікавий. Адже дорослі завжди задають багато питань і розмовляють ONLY ENGLISH in the classroom.

Деякі з наших студентів були присутні на найпершому засіданні English Speaking Club, тому нам було особливо приємно провести для дорослих бліц-опитування про історію нашого клубу. І пісня Happy birthday у виконанні дорослих учасників звучала по-особливому. Кahoot про історію і факти про англійську мову змусив дорослих трохи зібратися і подумати. Уйен і Кевін презентували окремі доповіді з презентаціями про свої подорожі по країнах, де вони могли застосувати свої знання з англійської мови. Наприкінці заходу у кожного учасника була можливість поспілкуватися з інтернаціональними гостями в малих групах.

Фотогалерея


Deprecated: _register_controls відхилено починаючи з версії 3.1.0! Використовуйте Elementor\Controls_Stack::register_controls() натомість. in /home/onlyengl/onlyenglish.com.ua/www/wp-includes/functions.php on line 5211