ПИЛЬГУЙ НАТАЛЬЯ НИКОЛАЕВНА Кандидат филологических наук, основатель и координатор-методист

Пільгуй Наталія Миколаївна

Кандидат філологічних наук, доцент, засновник і координатор-методист

Стаж роботи: викладачем / перекладачем – більше 10 років

Напрямок:

– Викладач англійської мови

– Перекладач з / на англійську мову

 

Початковий рівень студента: не має значення

 

Формат навчання:

Групові заняття з усіма віковими категоріями

Корпоративні заняття у Вас на території або на території центру

Індивідуальні заняття на території центру

Індивідуальні заняття на онлайн платформі (Skype, Zoom)

Підготовка до IELTS, TOEFL, ЗНОДодаткова інформація:

Кандидат філологічних наук, доцент, засновник, керівник і координатор-методист освітнього центру ‘ONLY ENGLISH’.

Більше 10 років працюю на кафедрі ділової іноземної мови НТУ “ХПІ”, є провідним фахівцем з науково-технічного перекладу та інших аспектах викладання англійської мови на кафедрі, маю більше 40 наукових і науково-методичних праць.

 

Більше 5 років практикуючий перекладач в мультинаціональних компаніях Харкова (LUX-X, Omega і ін.).

У 2016 році працювала координатором-методистом в англомовному таборі “Buymerovka Camp” на території України.

У 2017-2018 розробила авторську програму навчання з англійської мови для дітей ‘Little Speakers’, яка була схвалена фахівцем в галузі освіти з Великобританії Томасом Ейкерманом.

У 2019 розробила і апробувала новий освітній проект з вивчення англійської мови на Мальті для студентів усіх вікових груп.

З 2019 року є координатором-методистом проекту “Англійська для поліцейських” і англійський денний табір “ENGLISH SPACE”.

На даний момент займаюся науковим дослідженням в області англійської філології для докторської дисертації.

Заняття для всіх вікових категорій, групові та індивідуальні, корпоративні та онлайн заняття, веселі і серйозні підходи в залежності від цілей і віку студентів. Адаптація матеріалів під кожного студента, повне забезпечення аудіо та відеоматеріалами. Використовую тільки оригінальні матеріали видавництв OXFORD і CAMBRIDGE. Максимальне занурення в англомовне середовище з самого першого заняття.

 

Тривалість:

  • індивідуальні і парні заняття – 60 хвилин
  • групові заняття для дорослих – 90 хвилин
  • групові заняття для дітей – 60 хвилин

Основатель, руководитель и координатор-методист языкового центра ‘ONLY ENGLISH’ является педагог с большой буквы, 10-летнем стажем преподавания — ПИЛЬГУЙ Наталья Николаевна, кандидат филологических наук, доцент ,доцент кафедры делового иностранного языка и перевода Национального технического университета “Харьковский политехнический институт”.

Имеет два красных диплома о высших образованиях (филологическое и техническое), является ведущим специалистом по научно-техническому переводу и других аспектах преподавания английского языка в Харьковском политехнике, практикующим переводчиком в мультинациональных компаниях Харькова. В 2016 году работала координатором-методистом в англоязычном лагере на территории Украины.

В 2017-2018 разработала авторскую программу обучения английскому языку для детей (5-10 лет) ‘Little Speakers’, которая была одобрена специалистом в области образования из Великобритании Томасом Эйкерманом.

На данный момент занимается научным исследованием в области английской филологии для докторской диссертации, участвует в научных, научно-практических и методических конференциях Украины и за рубежом. С научными публикациями можно ознакомиться здесь

Практика в Великобритании и постоянное сотрудничество с носителями языка на территории Украины, любовь к английскому языку, переводу и работе с людьми, а также многолетний опыт преподавания позволяет воплотить в жизнь самые современные методики и обучающие подходы в англоязычном клубе  English Speaking Club ‘ONLY ENGLISH’ и сделать занятия эффективными, динамическими, увлекательными и познавательными.,

сертификаты