Незабутній випускний в ONLY ENGLISH

Перший день літа 2021 був для багатьох несподівано холодним, але тільки не для тих, хто відвідує Only English. Для наших студентів це було свято. Вони працювали цілий рік, чимало дізналися, пережили багато щасливих миттєвостей у стінах рідного клубу і з почуттям гордості за себе і радості за друзів відзначали Випускний.

Команда Only English підготувала для студентів цікаву програму Випускного. Щасливі дитячі обличчя були винагородою за години підготовки до свята. 

Підсумовуючи виконану за рік роботу, викладачі похвалили всіх учасників, адже всі вони проявили старанність протягом навчального року. А діти із задоволенням згадали приємні й кумедні моменти, проведені в стінах рідного клубу ONLY ENGLISH.

Наші педагоги також приготували веселу вікторину для студентів, де вони знову змогли проявити не тільки знання англійської мови, а й кмітливість та інтелект. У тих, хто вгадував першим, сяяли очі від радості.

У цей день на них чекали заслужені сертифікати з результатами їх роботи за весь рік, а також спілкування з друзями і педагогами в неформальній обстановці, ігри і шквал позитивних емоцій.

Свято було злегка затьмарене необхідністю розлучитися до вересня з тими, хто став твоєю сім’єю і з ким перебувати так приємно й пізнавально. Але були й такі, хто не планував розлучатися, адже з 7 червня стартує перша зміна літнього табору English Space.

       Тож  всіх з нетерпінням чекаємо, щоб разом провести незабутнє літо!


Deprecated: _register_controls відхилено починаючи з версії 3.1.0! Використовуйте Elementor\Controls_Stack::register_controls() натомість. in /home/onlyengl/onlyenglish.com.ua/www/wp-includes/functions.php on line 5211