Non-stop English з сертифікованим педагогом з Америки Рейчел Хьюз

В англомовному центрі English Speaking Club ‘ONLY ENGLISH’ зустрілися представники двох культур – американської та української, які спілкувалися за одним круглим столом, адже клуб відвідала сертифікований педагог з Америки, носій мови Рейчел Хьюз.

Рейчел – неймовірно добра, активна і розумна, вона – досвідчений педагог. Розповідала багато про себе, свою родину, її досвіді викладання в інших країнах, відповідала на питання і познайомилася з кожним учасником заходу. В Україні вона вже не перший раз і знає як ефективно побудувати заняття, щоб було цікаво і корисно кожному учаснику.

Створивши дружню атмосферу в аудиторії, учасники зовсім не боялися говорити англійською мовою і показали себе на висоті. Урок пройшов у формі комунікативної гри, методика “питання-відповідь” дозволила учасниками пізнати один одного ближче і не соромитися, і при цьому кожен міг поставити запитання гості з Америки.

Робота в парах в кінці заняття дозволила учасниками поспілкуватися один на один зі своїм однодумцем і розкритися. Заняття пройшло настільки швидко і динамічно, що ніхто і не помітив, як пролетів час.

Ми хоч і не ставимо оцінки в клубі, але Рейчел оцінила рівень англійської учасників розмовного заняття. І оцінила вона всіх найвищою похвалою. А що може бути приємніше, ніж отримати схвалення від самого носія мови? Це означає, що наша команда на правильному шляху і методиці викладання English Speaking Club ‘ONLY ENGLISH’ вже дає результати.


Deprecated: _register_controls відхилено починаючи з версії 3.1.0! Використовуйте Elementor\Controls_Stack::register_controls() натомість. in /home/onlyengl/onlyenglish.com.ua/www/wp-includes/functions.php on line 5211