Носій мови Марк в дитячій групі напередодні Різдва

Незадовго до Різдва курси англійської мови для дітей, наших Little Speakers відвідав гість з Америки Марк, якого вони так довго чекали. Це був їх перший досвід спілкування зі справжнім носієм мови. Зустріч з Марком перевершила всі наші очікування. Маленькі учні дитячих курсів English Speaking Club ‘ONLY ENGLISH’ зовсім не боялися говорити англійською мовою, вони активно брали участь в обговореннях протягом цілої години. Таким прагненням до знань вони підкорили американського гостя.

Напередодні Різдва тема заняття була як ніколи доречною – перше святкування Різдва в світі. Марк розповів нашим учням багато історій, показав неймовірну кількість ілюстрацій, тим самим створивши атмосферу Різдва в класі. Наприкінці заняття всі Літл Спікери отримали подарунки, зроблені власноруч нашим гостем. Діти були в захваті і тепер знову чекають нової зустрічі з Марком, адже що може бути більш ефективнішим і цікавішим у вивченні мови, ніж спілкування зі справжнім американцем!

Ось що говорить Марк про урок: “ДИВО РІЗДВА! У мене була можливість поділитися дивом Різдва з невеликою групою дітей 6-8 років тут, в Україні. Виявилося, що більшість з них вперше почули правдиву історію Різдва. Я спостерігав за їх обличчями, розповідаючи їм про маленького ІСУСА, СИНА БОЖОГО, який народився в хліві і лежав в яслах, про янголів, які оголосили пастирям про народження Ісуса-Спасителя, про пастирів, які прийшли, щоб побачити новонародженого Спасителя, і вийшли з хліва, сповнені емоцій. І перш ніж повернутися до своїх овець, вони пішли розповідати іншим людям про Нього, і про мудрого вчителя зі Сходу, які прямували за зіркою і схилились перед цим маленьким дитям, вклонилися і подарували Йому свої дари. І немає більших див у всьому світі, ніж ДИВА істинної історії першого РІЗДВА “.


Deprecated: _register_controls відхилено починаючи з версії 3.1.0! Використовуйте Elementor\Controls_Stack::register_controls() натомість. in /home/onlyengl/onlyenglish.com.ua/www/wp-includes/functions.php on line 5211