НОВИЙ ЧЕЛЕНДЖ: ЯРМАРОК МІЖНАРОДНИХ МОЖЛИВОСТЕЙ «INTERNATIONAL CAMP 2021»

Ярмарок міжнародних можливостей «International Camp 2021» проводився вперше в Україні, метою якого було підвищити імідж міста Харкова як відкритого до міжнародної співпраці.

Це було честю для нас стати учасником цього ярмарку і представити можливості навчання в інших країнах, які доступні у нас у центрі: Мальта, Туреччина та Польща.

І хоча Мальта все ще залишається закритою для України у зв’язку з карантином, більшість людей виявило інтерес саме до цієї країни.

Здивувало й те, що багато організацій сприяють вивченню англійської мови та шукають нові шляхи її поширення.

З такими організаціями познайомилися і ми:

• Cambridge Assessment English. Організація, яка спеціалізується на міжнародних кембриджських іспитах, запропонувала співпрацю і проведення іспитів у нашому освітньому центрі.

• IT Cluster. Організація, яка об’єднує понад 80 IT компаній, запропонувала спільну організацію ідей популяризації англійської мови.

Наприкінці виставки Освітній центр «Only English» розіграв три сертифікати на безкоштовне заняття з носієм мови і персональні знижки на навчання.

Ми дякуємо організаторам ярмарку міжнародних можливостей «International Camp 2021» за можливість взяти участь в такому заході і сподіваємося на подальшу співпрацю!


Deprecated: _register_controls відхилено починаючи з версії 3.1.0! Використовуйте Elementor\Controls_Stack::register_controls() натомість. in /home/onlyengl/onlyenglish.com.ua/www/wp-includes/functions.php on line 5211