OMEGA Workshop Fest

Головний робочий інструмент перекладача – це мова. А для того, щоб майстер своєї справи добре володів інструментом, йому необхідно постійно практикуватися і відточувати свою майстерність.

Одним із видів діяльності освітнього центру ‘ONLY ENGLISH’ є послуги усного перекладу. Цього року перекладачам нашого центру пощастило взяти участь у масштабному заході OMEGA Workshop Fest, яке проходило в Києві.

Наші усні перекладачі стали особистими помічниками представників великих європейських і азіатських лідерів світового ринку автокомпонентів. Захід, який проходив під відкритим небом, відвідали більше двох тисяч осіб. Ця масштабна подія відбулася в форматі запитання-відповідь. Всі відвідувачі могли задати будь-які питання, що їх цікавлять,  а усні перекладачі допомагали подолати мовний бар’єр, що виник між гостями свята і зарубіжними колегами. Кожна компанія-виробник підготувала цікаву програму з різними презентаціями, майстер-класами та подарунками. Завданням перекладачів було донести всю необхідну інформацію до споживачів їх рідною мовою, а нашим іноземним гостям – швидко і чітко втілити всі побажання і коментарі гостей-споживачів.

Цей колосальний досвід довів, що перекладачі нашого центру можуть впоратися навіть з таким видом діяльності, незважаючи на погану погоду, 10-годинний графік роботи і великий потік людей. Такі заходи допомагають тримати себе і свої мовні навички в тонусі. Тому з впевненістю можемо сказати – ми готові, ми здатні і ми хочемо працювати в такому форматі!

Освітній центр ‘ONLY ENGLISH’ – ми розвиваємося завдяки Вам і працюємо для Вас!


Deprecated: _register_controls відхилено починаючи з версії 3.1.0! Використовуйте Elementor\Controls_Stack::register_controls() натомість. in /home/onlyengl/onlyenglish.com.ua/www/wp-includes/functions.php on line 5211