Only English Christmas Party. Діти. Дорослі

Суперкрута, цікава, динамічна, незвичайна, весела вечірка в стилі Голлівуд на Різдвяне свято в освітньому центрі ‘ONLY ENGLISH’. І, як зазвичай, у декілька заходів – окремо для дітей і окремо для дорослих.

 Діти – найвідвертіші, веселі і сповнені позитивних емоцій. Незвичайне новорічне паті допомогло розкрити в дітей акторські таланти, проявити себе і просто добре провести час із друзями та англійським Дідом Морозом.

А мультимедійні включення на великому екрані доповнили вечірку справжньою голлівудською атмосферою: пісні, танці, веселі конкурси і, звісно ж, Дорога Слави, зроблена власноруч.

Найактивніші учасники були нагороджені сертифікатами, але подарунки від Діда Мороза отримали абсолютно всі!

Дорослі. Паті і одночасно корпоратив зі всіма викладачами й носіями мови, а також дорослими студентами всіх рівнів і форматів. Це чудовий привід стати ближче один до одного та завести нові знайомства, оскільки до нас приєднались і корпоративні студенти, до того ж – це привід для спілкування англійською мовою.

Дуже ефективно не пропускати такі заходи, оскільки тут можна провести час з користю, повеселитися і прокачати свою англійську.

Усім дякую за активність і проведений час разом! Це було драйвово!


Deprecated: _register_controls відхилено починаючи з версії 3.1.0! Використовуйте Elementor\Controls_Stack::register_controls() натомість. in /home/onlyengl/onlyenglish.com.ua/www/wp-includes/functions.php on line 5211