ONLY ENGLISH Christmas Party в англомовному центрі English Speaking Club

Вечірка в освітньому центрі ‘ONLY ENGLISH’ з нагоди Різдва і Нового року проходила під гаслом ‘ONLY ENGLISH’. Неймовірний вечір казок і Чарівних Героїв: блискучі Янголи, прекрасні Сніжинки і таємничі Чарівниці, чарівні Принцеси, хоробрі Лицарі і справедливі Султани. Викладачі та організатори свята теж були в зимових образах, щоб не порушувати святкову атмосферу.

На вечірці брали участь студенти всіх вікових груп освітнього центру English Speaking Club ‘ONLY ENGLISH’: невгамовні Little Speakers, активісти курсу Speaking for teenagers, їх батьки, які також є членами нашого клубу, а також родичі і просто друзі.

Тінейджери на вечірці були не просто гостями, а й ведучими свята; кожен був у своєму образі і підготував спецзавдання для малюків. З-поміж них творчі та інтелектуальні розваги: ​​пазли, загадки, спільний лист Святому Миколаю. Так, діти не просто брали участь, вони познайомилися, спілкувалися, підтримували одне одного, вболівали кожен за свою команду і найголовніше – тренували свою англійську на публіці. Вийшло не просто весело, а дуже результативно й ефективно!

У дітей молодшого віку було своє відповідальне завдання, адже кожна група Літл спікер довго готувала номер для своїх батьків англійською мовою, щоб показати свої досягнення на святі. Найменші учасники підготували рольові пісні, а дітки постарше – казки і складні номери!

Весело було і гостям – вони поринули в атмосферу свята завдяки англійським пісням і танцям. Запальний флешмоб наприкінці вечірки залишив незабутні враження у всіх присутніх в залі! Ну, а після – це, звісно ж, солодкі призи та новорічна фотозона! Неймовірний вечір в приємній англомовній компанії – що може бути кращим для сучасної дитини? Ми всім бажаємо “Merry Christmas and Happy New Year!”


Deprecated: _register_controls відхилено починаючи з версії 3.1.0! Використовуйте Elementor\Controls_Stack::register_controls() натомість. in /home/onlyengl/onlyenglish.com.ua/www/wp-includes/functions.php on line 5211