ONLY ENGLISH HALLOWEEN Діти. Підлітки. Дорослі.

Щороку, коли настає Хеллоуін, нам всім хочеться чогось незвичайного, екстремального і драйвового, щоб можна було повеселитися в страшних костюмах, потанцювати і … в нашому випадку попрактикувати англійську мову.

Свято Хеллоуін є плановим заходом нашого освітнього центру, і цього року ми вирішили влаштувати свято для студентів усіх вікових категорій. Масу задоволення отримали і ми разом з нашими студентами. Для більшої ефективності ми запросили носіїв мови як гостей вечірки, які спонукали говорити виключно англійською мовою.

Дорослі студенти порадували дитячими емоціями і активною участю в дуже страшних конкурсах. Вони співали, танцювали, виконували інтелектуальні завдання англійською мовою, розповідали історії і дивилися дуже страшні англійські фільми жахів. 

 Підлітки завжди у захваті від мультимедійних завдань, а якщо ці завдання ще й тематичні, то вони приречені на успіх. Креативне мислення підлітків завжди приносить високі результати, цікаво за ними спостерігати і бачити, як вони ростуть і розвиваються.

Найвідвертіші і найщиріші учасники англійського клубу – це, звісно ж, діти. Ми самі з ними веселимося, як діти! Завдяки їм ми знову і знову повертаємося в країну дитинства, щоправда, в нашій країні мова спілкування – ONLY ENGLISH.

Після кожної вечірки всіх гостей чекав святковий солодкий стіл, що було ще одним бонусом для наших учасників. Дякую всім за проведений час з нами, за незабутній тиждень Хеллоуіна і масу позитивних емоцій!


Deprecated: _register_controls відхилено починаючи з версії 3.1.0! Використовуйте Elementor\Controls_Stack::register_controls() натомість. in /home/onlyengl/onlyenglish.com.ua/www/wp-includes/functions.php on line 5211