Освіта в Туреччині

Туреччина – мультикультурна країна! Турецький народ відомий своєю гостинністю, щирістю і теплотою. Туреччина ідеальна для студентів з її мирною і гостинною атмосферою.

Багато хто не знає, що це ще й країна студентів: соціальні клуби, спортивні команди і академічні / культурні заходи в кожному університеті об’єднують студентів і зближують далекі регіони.

Переваги вступу до Туреччини для українців

  1. Вам не потрібно здавати ЗНО
  2. Доступні ціни на платну форму навчання і можливість отримати стипендію
  3. Висока якість освіти і диплом міжнародного зразка
  4. Навчання на 2 мовах (на вибір) – англійською і турецькою, причому в кожному вузі є курси турецької.

Стипендія в Туреччині

У Туреччині є державні стипендіальні програми для бакалаврів і магістрів, а також програми з обміну Erasmus, Mevlana і Farabi.

Державна програма Türkiye Burslari:

Türkiye Burslari – це стипендіальна програма, яка не тільки надає фінансову підтримку, а й спрямована на надання студентам переваг соціальних, культурних та академічних позакласних програм і заходів під час їх перебування в Туреччині.

Для того, щоб використовувати свій шанс і отримати стипендію Türkiye Burslari в Туреччині, яка покриває всі витрати (переліт, навчання турецької мови, житло, навчання), необхідно звернутися в наш центр ONLY ENGLISH і подати заявку до 20 лютого поточного року. Наш співробітник проконсультує які потрібні для цього документи. Але, якщо не вийшло потрапити на стипендію, то ми підберемо вуз виходячи з Вашого бюджету!

Що потрібно для стипендії:

1. Визначитися з університетом

Ми склали список університетів, який класифікує їх відповідно до їх академічної оцінкою і розділили їх на 3 категорії. Навчаючись там Ви отримаєте кваліфіковане вищу освіту. Болонська система навчання в Туреччині дає можливість отримати диплом, який визнається в усіх європейських країнах. Якщо Ви вже вибрали собі професію, телефонуйте прямо зараз, і наша команда надасть детальну інформацію про університети в Туреччині.

2. Вибір мови навчання

Перед початком навчання абітурієнту потрібно підтвердити знання турецької та / або англійської мови на високому рівні. Якщо абітурієнт не підтверджує свій рівень володіння мовою, то вузи все одно беруть кандидатів. В такому випадку університети пропонують річні підготовчі програми з англійської / турецькій мовам перед початком навчання з наступною здачею тесту.

Як підготуватися до здачі тесту дивись тут.

3. Подати заявку

Матеріали для подачі документів:

✅Мотіваційний лист

✅Форма для заявки на стипендію

✅Резюме

✅Рекомендований лист

✅Тест на англійську мову (якщо не знаєте англійську, Туреччина пропонує підготовчі курси турецької на базі університету)

✅Копія диплома, сертифікатів і завірений у нотаріуса переклад (можна зробити у нас в центрі в відділі перекладів)

Як проходить студентське життя в Туреччині:

Доступні житлові умови.

Життя в Туреччині більш доступне, ніж в більшості країн: проживання, їжа, напої та розваги за доступними цінами.

Ми можемо сміливо заявити, що Туреччина найкрасивіша і найбільш бюджетна країна для навчання!

Навчання по обміну за кордоном.

Крім навчання в Туреччині студенти можуть знайти програми по переїзду в іншу країну. Турецькі університети надають студентам можливість провести навчальний семестр за межами країни, за допомогою програми Erasmus, Mevlana і Farabi та інших, за допомогою яких студенти отримують безцінний досвід життя ще в жодній країні!

Насичене студентське життя

У кожному університеті Туреччини діють різні спортивні клуби (дайвінг, кемпінг, волейбол, баскетбол і футбол) і спільноти за інтересами (бізнес, фотографія, біологія, кулінарія). Щороку вузи організовують фестивалі, концерти і спортивні змагання. Наприклад, Університет Білкент проводить щорічні весняні фестивалі і регулярні симфонічні оркестри, а Близькосхідний технічний університет влаштовує багато заходів, в 2018 їх було 863.

Завантажити презнтацію

Залишилися питання? Зателефонуйте нам або залиш контакт і ми зв’яжемося з тобою відповімо на будь-які питання