Перше засідання клубу English Speaking Club ‘ONLY ENGLISH’

Весна. 14 квітня 2018 року. Це був великий день. Початок мого власного проекту, який був більше, ніж просто проект – моя мрія, моє хобі, моє життя, справа, яке я дуже люблю – навчання англійській мові і не тільки.
Все почалося з ідеї створити Speaking Club для дорослих і підлітків, які могли б збиратися і спілкуватися англійською мовою, прокачувати свої навички, зануритися в англійську атмосферу і паралельно знайомитися з новими людьми, близькими йому за духом та інтересами. І, як виявилося, таких людей в П’ятихатках, віддаленому районі Харкова, зібралося досить багато. Всі вони люди різних професій і віку, але нас всіх об’єднувало одне – велике бажання вдосконалити свою англійську.

У режимі Спікінг Клаб ми працювали до початку нового навчального року та, коли клубом почали цікавитися люди, які хочуть не просто поговорити англійською або підтримати свій рівень, а люди, які хочуть вивчити англійську мову, навчитися говорити по-англійськи і відчувати себе впевнено з іноземними партнерами, під час подорожей і при влаштуванні на роботу, я вирішила, що саме час заявити про себе як про центр англійської мови в П’ятихатках, який займається не просто розмовною англійською, а серйозним навчанням англійській мові.
Сьогодні ми з гордістю можемо сказати, що

  • ми – освітній центр ‘ONLY ENGLISH’, який збирає разом любителів англійської мови з усього міста;
  • ми навчаємо англійської дітей і дорослих різних вікових груп;
  • ми готуємо до серйозних міжнародних іспитів IELTS та TOEFL;
  • ми проводимо англомовні заходи, свята і вечірки;
  • ми займаємося перекладами і співпрацюємо з мультинаціональними компаніями Харкова;
  • ми пропонуємо послуги корпоративного англійської та різні спецкурси.

Клуб працює за принципом: Enjoy learning English! Адже тільки так Ви зможете не тільки отримати практичні знання після наших занять, а ще й насолодитися самим процесом навчання! Приєднуйтесь і Ви самі в цьому переконаєтеся!


Deprecated: _register_controls відхилено починаючи з версії 3.1.0! Використовуйте Elementor\Controls_Stack::register_controls() натомість. in /home/onlyengl/onlyenglish.com.ua/www/wp-includes/functions.php on line 5211