Підготовка до ДПА Харькові

Головним випробуванням для українських дев’ятикласників є підсумкова державна атестація, відома під абревіатурою ДПА. Вона є дуже важливою, бо вважається, що це показник результатів отриманих знань і тренування перед ЗНО.
Якщо Ви не встигли записати Вашу дитину-підлітка на підготовчі курси з англійської мови та Ви не впевнені в його силах, наша школа англійської мови ‘ONLY ENGLISH’ пропонує прискорені курси підготовки до ДПА.

Що з себе являє ДПА з англійської мови?

Атестаційна робота проводиться в письмовій формі, де оцінюється словниковий запас школярів, а також ступінь володіння мовою. Для учнів звичайних шкіл завдання повинні відповідати рівню А2 +, а для дев’ятикласників, що представляють спеціалізовані школи – В1.

Бiлет ДПА з іноземної мови складається з трьох частин: читання, використання мовних навичок, лист. Стратегія навчання направлена на систематизацію отриманих знань в школі, поповнення словникового запасу, закріплення граматичних правил, відповідних даному рівню мови, а також постійне тренування, виконання типових завдань ДПА з англійської мови.

З огляду на всі особливості, викладач структурує всі матеріали таким чином, щоб заняття було цікавим, ефективним і всебічним. А учень в свою чергу відпрацьовує англійські навички і вивчає всі тонкощі даного іспиту

Вартість

Групові заняття

700 грн / місяць
  • 2 рази в тиждень
  • 60 хвилин

Індивідуальні заняття

250 грн / заняття
  • 2 рази в тиждень
  • 60 хвилин