Підготовка до іспитів IELTS, TOEFL

Підготовка до будь-якого іспиту – це дуже серйозна справа, яка вимагає багато часу і великих зусиль з боку студента і викладача. Наші викладачі з англійської мови допоможуть Вам отримати високий бал і дізнатися всі тонкощі IELTS і TOEFL.

Кожен іспит передбачає певний рівень володіння мовою. Тому, якщо студент хоче отримати високий бал, він вже повинен знати мову на певному рівні. В іншому випадку, потрібно буде більше часу на підготовку, бо необхідно буде підтягувати англійську до потрібного рівня.

Що таке IELTS, TOEFL та що означають ці абревіатури?

IELTS (англ. International English Language Testing System) – міжнародна система оцінки знання англійської мови. Іспит розроблений в 1989 році для того, щоб визначити рівень володіння мовою у людей, які планують переїхати в англомовне середовище. Мінімальний необхідний рівень володіння англійською мовою для успішної здачі тесту – Upper-intermediate / Advanced.

TOEFL (англ. Test of English as a Foreign Language) – це міжнародний екзамен з англійської мови як іноземної. TOEFL підготовлений організацією Educational Testing Service (ETS), Прінстонський університет, Нью-Джерсі, США. Це необхідний іспит для більшості абітурієнтів, які мають намір навчатися в англомовних ВНЗ, а також для всіх, хто збирається стажуватися або працювати за кордоном. Мінімальний необхідний рівень володіння англійською мовою для успішної здачі тесту – Upper-intermediate / Advanced.

При підготовці до іспитів здійснюється комплексний підхід, націлений на розвиток усіх навичок англійської мови: читання, письмо, говоріння, аудіювання. Ви зможете закріпити граматичний матеріал, поповнити словниковий запас, навчитися грамотно писати і застосовувати мовні стратегії в письмовій мові, дізнаєтеся всі тонкощі типових завдань цих іспитів і, найголовніше, Вам відкриють секрет, як отримати максимально високий бал на будь-якому з перерахованих вище тестів і навчать основним стратегіям успішної здачі іспитів.

Якщо Ви вирішили здати один з цих тестів, Ви можете вибрати як групове, так і індивідуальне навчання. Також ми пропонуємо Скайп-уроки з англійської мови, що дуже зручно, бо Ви не витрачаєте час на дорогу.

Вартість

iндивідуальнi заняття

260 грн / 60 хвилин
  • від 1 разу
  • по 60 хвилин