Якісна підготовка до ЗНО - запорука успіху!

Ми проводимо комплексну підготовку до ЗНО з англійської мови цілий рік. Під час навчального року (з вересня по травень-червень), заняття проходять на базі нашого центру в групах 2 рази на тиждень по 60 хвилин, а також індивідуально. Групові заняття проводяться у кількості до 4 осіб.

Якщо ви вирішили почати підготовку раніше, до початку навчального року, то в літній період можливі заняття тільки в формі індивідуального і / або дистанційного навчання. Час і частота занять обговорюються з викладачем особисто.

ЩО ВИ ОТРИМАЙТЕ НА КУРСІ ПІДГОТОВКИ ДО ЗНО З НАМИ?

Систематизуємо граматику

Закріпимо граматичні правила і навчимося застосовувати їх на практиці, розширимо вокабуляр і підвищимо запас слів до потрібного рівня

Навчимо швидко і якісно вирішувати будь-які завдання

Вдосконалюємо навички аудіювання, читання та розуміння тексту, навчимося вирішувати завдання на множинний вибір, дізнаємося як правильно писати листи та есе

Розберемося в критеріях оцінювання

Ви зможете правильно розподілити час і дізнаєтеся як отримати максимальний бал

Доступні безкоштовні матеріали

Доступні для безкоштовного користування для наших студентів

ЯК МОЖНА ГОТУВАТИСЯ ДО ЗНО З ONLY ENGLISH

Ваш викладач – ваш помічник!

  • Підтримує і контролює виконані домашніх завдань
  • Консультує учнів при виниклих труднощах
  • Допомагає не пропустити важливі заняття
  • Робить ваше заняття зручним і ефективним

НАШі викладачі

ПИЛЬГУЙ НАТАЛЬЯ НИКОЛАЕВНА Кандидат филологических наук, основатель и координатор-методист

Пільгуй НАТАЛІЯ МИКОЛАЇВНА

Кандидат філологічних наук, засновник і координатор-методист

ЧЕРНЕНКО СВЕТЛАНА ЮРЬЕВНА Преподаватель английского языка, переводчик

ЧЕРНЕНКО СВІТЛАНА ЮРІЇВНА

Викладач англійської мови, перекладач

ЩО ПОТРІБНО ДЛЯ ЯКІСНОЇ ПІДГОТОВКИ ДО ЗНО?

Головна мета, яку ставить перед собою кожен репетитор з англійської мови в “ONLY ENGLISH” – це закріпити граматичні правила і навчити застосовувати їх на практиці, вивести вокабуляр на відповідний рівень і без помилок виконувати типові завдання для ЗНО, удосконалювати навички аудіювання та письма шляхом постійного тренування виконання завдань. Наші викладачі допомагають учням освоїти всі особливості завдань до ЗНО, розповідають, в якій послідовності їх краще виконувати, як проаналізувати всі помилки, щоб мінімізувати їх в подальшому.

Структура і специфічність даного іспиту відрізняється від інших предметів, тому підготовка до ЗНО з англійської вимагає особливої ​​уваги. Тренувальні завдання побудовані таким чином, щоб повторити весь матеріал, пройдений в школі за весь період навчання і підвищити загальний рівень знань. З огляду на всі особливості, викладач структурує всі матеріали таким чином, щоб заняття було цікавим, ефективним і всебічним.

ПІДГОТОВКА ДО ЗНО ПО СКАЙП

Зауважимо той факт, що підготовка до ЗНО по Скайпу стає все популярнішою, тому освітній центр “ONLY ENGLISH” дозволяє здійснювати підготовку дистанційно. Репетитор викладає той самий матеріал, але Ви знаходитесь вдома у звичній обстановці. Подібна підготовка до ЗНО з англійської мови онлайн нічим не відрізняються від звичайної, в аудиторіях. Не виходячи з дому, Ви отримаєте комплекс знань, який допоможе Вам набрати високий бал і вступити в кращі ВНЗ країни!

Підготовка до ЗНО з англійської в Харкові в освітньому центрі “ONLY ENGLISH” допоможе Вам скласти іспит на високий бал, здобути вищу освіту і необхідну кваліфікацію.

м. Харків, Академіка Вальтера, 3

Телефони для довідок щодо ЗНО: +38 066 364 13 04, +38 095 68 700 29

Вартість

Групові заняття

800 грн / місяць
  • 2 рази тиждень
  • 60 хвилин

Індивідуальні заняття

250 грн / заняття
  • 2 рази в тиждень
  • 60 хвилин