Прокачай свою англійську на індивідуальних заняттях
Приватні уроки англійської мови дозволять вам просуватися у власному темпі, навчатися індивідуально і працювати над вашими конкретними потребами.
Запишіться на безкоштовний вступний індивідуальний урок
Познайомимося, визначимо ваш рівень та покажемо як проходять заняття.
Реєструючись, ви погоджуєтеся з нашою Політикою конфіденційності.
Прокачай свою англійську на індивідуальних заняттях
Приватні уроки англійської мови дозволять вам просуватися у власному темпі, навчатися індивідуально і працювати над вашими конкретними потребами.
Індивідуальні уроки згідно вашої мети
Оберіть один з чотирьох напрямів та вже за 4 тижні відчуйте трансформацію від невпевненості до володіння англійською мовою.
Загальна англійська
Опануйте мистецтво вільно та впевнено висловлювати свої думки англійською. Наші уроки зосереджені на вдосконаленні ваших розмовних навичок, розширенні словникового запасу та відточуванні вимови. Завдяки цікавим вправам та сценаріям з реального життя ви навчитеся ефективно спілкуватися в будь-якій ситуації.
Бізнес-англійська
Підніміть своє професійне спілкування на новий рівень за допомогою наших спеціалізованих уроків ділової англійської. Вивчіть необхідні мовні навички для зустрічей, презентацій, переговорів та письмової кореспонденції. Наші досвідчені викладачі допоможуть вам збагатити словниковий запас та відточити мовні навички, щоб досягти успіху в корпоративному світі.
Для життя за кордоном
Наші уроки англійської для життя за кордоном забезпечать вас необхідними фразами, словниковим запасом та культурними знаннями, які допоможуть вам орієнтуватися в різних сценаріях життя. Від замовлення в ресторані до запиту про дорогу - ви будете готові спілкуватися з місцевими жителями та отримувати максимум задоволення від життя.
Підготовка до екзаменів
Незалежно від того, чи готуєтеся ви до стандартизованих тестів, таких як TOEFL або IELTS, наші кваліфіковані викладачі нададуть вам комплексні навчальні матеріали, практичні іспити та стратегії складання тестів. Розвивайте свою впевненість та максимізуйте свої бали завдяки цілеспрямованому навчанню та індивідуальним рекомендаціям.
Ми підбираємо викладача під Ваші цілі та інтереси. Вам точно буде про що поговорити
 • Марина
  Викладач англійської мови
 • Ольга
  Викладач англійської мови
 • Кевін
  Носій англійської мови
 • Уйєн
  Носій англійської мови
Вартість навчання
Незалежно від того, який варіант ви оберете, обидва варіанти забезпечують якісне викладання та сприятливе навчальне середовище. Виберіть варіант, який найкраще відповідає вашим уподобанням та цілям навчання.
Індивідуальні уроки
від 10€ / заняття
Отримуйте комплексні мовні інструкції від викладачів, які самі опанували англійську мову. Скористайтеся персональною увагою та рекомендаціями для подолання типових проблем, з якими стикаються люди, які не є носіями мови.
Записатись
Індивідуальні уроки з носієм мови
від 15€ / заняття
Вивчайте англійську безпосередньо з носіями мови, занурюючись в автентичне мовне середовище. Відшліфуйте свою вимову та вдоскональте акцент, навчаючись у тих, хто розмовляє англійською від народження.
Записатись
Пройдіть безкоштовний вступний індивідуальний урок
Познайомимося, визначимо ваш рівень та покажемо як проходять заняття.
Made on
Tilda