Романтичний Брейн Ринг до Дня Святого Валентина

Свято Святого Валентина для підлітків пройшов під гаслом ‘ONLY ENGLISH’. Брейн Ринг, присвячений Дню закоханих англійською мовою, зібрав всіх тінейджерів English Speaking Club. Ми дуже хотіли показати наші спільні результати й досягнення батькам і всім присутнім, а також продемонструвати сучасні підходи до навчання, в тому числі з використанням мультимедійних технологій.

План і завдання для учасників завчасно і ретельно продумали ментори учнів – Катерина Сергіївна і Світлана Юріївна. Їм вдалося розбавити складні інтелектуальні командні завдання цікавими музичними і рухливими активіті.

Все почалося з пісенного сюрпризу Катерини Сергіївни, яка заспівала пісню англійською мовою Show me your love. І свято розпочалося! Наталія Миколаївна, Світлана Юріївна і всі учасники співали разом, усі намагалися підхопити веселу хвилю.

Після такого старту команди з легкістю придумали собі назви: Marshmellow і Fans of Shansong. Отже, команди: Ready! Steady! Go! Пора привітати один одного і починати батл!

Нашим учасникам дуже подобається додаток Kahoot на уроках, тому пропозиція показати його батькам була схвалена відразу. Це не тільки робота в командах, це – суперництво, це – сучасна англійська мова, і, що важливо для підлітків, – з використанням мобільних телефонів!

Традиційні інтелектуальні завдання змінили музичні та креативні: учасники мали змогу проявити себе і зізнатися в любові близьким людям, а в кінці зробити спільний постер, які ми з гордістю повісили в клубі після свята.

Дорогі наші учасники клубу, ми вас дуже любимо і пишаємося вами!

Ми дякуємо Креативному Клубу “Шарики-за-ролики”  за затишний зал, святкову атмосферу і теплий прийом!


Deprecated: _register_controls відхилено починаючи з версії 3.1.0! Використовуйте Elementor\Controls_Stack::register_controls() натомість. in /home/onlyengl/onlyenglish.com.ua/www/wp-includes/functions.php on line 5211