Ще один нон-стоп для підлітків від Тіммі

Черговий нон-стоп з англійської мови для підлітків від Тіммі успішно відбувся на цьому тижні. Багато хто прийшов до нього вдруге, адже все ще пам’ятали їх першу зустріч. Після того, як наші тінейджери познайомилися з Тіммі і побували у нього на уроці в листопаді, вони разом з батьками просили нас організувати ще одну зустріч з ним, адже такого харизматичного, розумного, позитивного педагога та ще й носія мови, важко знайти! І Тіммі погодився.

На допомогу тим, хто прийшов вперше, ми запросили майбутню перекладачку, студентку 3-го курсу НТУ “ХПІ”, волонтера Валерію Кравцову. Вона допомагала дітям зрозуміти Тіммі, коли їм було зовсім складно.

Цього разу Тіммі почав з ігрового комунікативного Warm-up, який поступово переріс в дискусію. Він настільки методично грамотно побудував своє заняття, що тінейджери зовсім не помітили, як почали говорити англійською. Тіммі застосував і креативний підхід до навчання дітей, де діти повинні були попросити сусіда намалювати предмет певної форми, а потім помінятися ролями. Завдяки невеликій кількості учасників, кожен студент отримав достатню увагу з боку носія мови, вони задавали питання, жартували, сміялися, спілкувалися і найголовніше – навчалися професійно, адже ми – за якісну освіту!

Тіммі вже став для наших дітей старшим другом, партнером, наставником. Вони його полюбили і з нетерпінням чекають від нього ще майстер-класів з натуральної англійської. 

А Тіммі теж по секрету мені зізнався після уроку: Now I understand, I like these children!


Deprecated: _register_controls відхилено починаючи з версії 3.1.0! Використовуйте Elementor\Controls_Stack::register_controls() натомість. in /home/onlyengl/onlyenglish.com.ua/www/wp-includes/functions.php on line 5211