Speaking Club з носієм мови для дітей і підлітків

Speaking Club з носієм мови для підлітків розрахований для юних студентів, які хочуть ще більше прокачати свої розмовні навички з англомовним викладачем. Даний курс розмовної англійської – це 100% практика, комунікативні завдання від педагога-носія, спілкування на розмовні теми, які підібрані з урахуванням вікових інтересів і знань учнів, а також приємна і доброзичлива атмосфера в класі.

Розмовні клуби з носієм мови в Харкові доступні для дітей у віці з 6 років, а саме:

  • Speaking for kids 6-7 років
  • Speaking for kids 8-10 років
  • Speaking for teenagers 11-15 років
    Дивіться також:
  • Англійська для дітей 3-5 років
  • Speaking club з носієм мови для дорослих

Протягом уроку, який триває 60 хвилин, учні встигають освоїти нову лексику і закріпити її на практиці, повністю занурившись в англійську мову. У дітей немає можливості використовувати російську мову, тому що їх учитель – native speaker, не розуміє російської мови.

Speaking Club з носієм мови для детей 7-8 років і 9-10 років є доповненням до основного курсу для розуміння живої розмовної англіі̆ского, застосування отриманих знань на практиці, повторення і закріплення пройдених тем.
На розмовних уроках з підлітками викладач вибирає одну тему, яку обговорює разом з ними. В процесі задіюються не тільки навчальні матеріали, а також мультимедіа та інтерактивні ігри. Студенти-підлітки на розмовних клубах у Харкові беруть участь в дискусіях, спонтанно відповідають на питання і спілкуються на живій невимушеній англійській за тематикою заняття. Такі заняття формують необхідні навички сприйняття живої англійської і допомагають розвинути швидкість сприйняття на слух.

По завершенню даного курсу студенти з легкістю складають іспити, а саме розмовну частину іспитів IELTS та TOEFL, аудіювання на ЗНО, впевнено почувають себе в будь-якій поїздці за кордоном, а також мають високі оцінки в школі.

Вартість

400 грн / місяць
  • 1 раз в тиждень
  • 60 хвилин

Фото с занятий