Speaking Club з носієм мови

Формат “Спікінг Клаб” – це завжди ефективно і цікаво. Тут Ви можете поспілкуватися не тільки англійською з носієм мови, а й познайомитися з новими людьми та однодумцями, завести друзів і просто весело провести час.
Тема занять Speaking Club повідомляється заздалегідь, а навчальні та відеоматеріали завантажуються в загальну папку, доступну для всіх учасників. Тому, якщо студент не впевнений в своїх силах, він може завчасно підготуватися до уроку. Але це за бажанням!

Уроки для Спікінг Клаб детально розробляються носієм мови Boklo Kevin и Nguyen Do To Uyen (зробити посилання) і кандидатом філологічних наук Наталією Миколаївною Пільгуй. Теми для обговорення – це завжди актуальні питання з щоденного життя, а також з життя країни та світу.

Завдання на уроці – це креативні лінгвістичні ігри, парні та групові дискусії, робота в командах, дебати, перегляди відео епізодів з теми заняття, суперечки і докази, моделювання мовних ситуацій і багато іншого.

Після кожного уроку студент володітиме новою лексикою і мовними штампами з теми заняття, на практиці тренується застосовувати нові слова і висловлювати свою думку з застосуванням нового лексичного матеріалу.

Заняття проходять двічі на тиждень, тому учасникам Спікінг Клабу зручно самим обирати день відвідувань і заздалегідь планувати свій графік. Всі пропущені заняття компенсуються за рахунок відвідування уроків інших форматів!

Приєднуйтесь до нашої англомовної компанії в освітньому центрі “Only English ‘!

Клуб находиться

м. Харьков, Академіка Вальтера, 3
тел +38 066 364 13 04, +38 095 68 700 29