Speaking for teenagers - ефективний курс для студентів-підлітків

Мовний освітній центр ‘ONLY ENGLISH’ пропонує унікальний курс вивчення англійської мови – Speaking for teenagers. В основі цієї унікальної методики лежить саме розмовна англійська, теми якого розроблені спеціально для підлітків з урахуванням їх інтересів, навичок і знань. Групи формуються за рівнями і віком учнів. Діти займаються разом зі своїми однолітками, заводять нові знайомства і вивчають англійську, спілкуючись з друзями.

Всі заняття ведуться виключно англійською мовою. Це дозволяє відчувати мову і засвоювати її швидше і ефективніше. Викладачі нашого центру підбирають розмовні теми, які відповідають інтересам студентів-підлітків. Крім того, вони дають можливість дітям обирати теми самостійно, що є величезним плюсом, тому що діти зацікавлені в обговоренні хвилюючої їх теми.

Курс ‘Speaking for teenagers’ також охоплює всі необхідні граматичні теми, які відповідають шкільній програмі з поглибленим вивченням англійської мови, і методика курсу передбачає виведення граматики на комунікативний рівень і заохочення школярів до використання вивчених правил в усній і письмовій мові.

Ретельно підібрані сучасні мультимедійні матеріали на кожному занятті занурюють студентів-підлітків в англомовну атмосферу, і сприяють вдосконаленню навичок аудіювання, що дозволяє зробити вимову більш натуральною.

Методологічний підхід курсу ‘Speaking for teenagers’ спрямований на практичний аспект використання мови як інструменту, що розвиває розмовні навички, письмові навички, читання та аудіювання, а також буде хорошим фундаментом для підготовки до ДПА та ЗНО. 

Двері освітнього центру ‘ONLY ENGLISH’ відкриті для Вас. Тут цікаво, ефективно і креативно! Приєднуйтесь!

Дивіться також:

  • Speaking Club для підлітків
  • Просмотр английского кино на Хеллоуин

День Колумба

Английские мероприятия — это изюминка ONLY ENGLISH. Квест, посвященный Америке...

Read More

Вартість

700 грн / місяць
  • 2 рази
  • 60 хвилин