СВЕТЛИЧНАЯ МАРИНА ВЛАДИМИРОВНА Преподаватель английского языка, переводчик

СВЕТЛИЧНАЯ Марина Владимировна

Викладач англійської мови, перекладач

Я завжди мріяла подорожувати, а без знання мов це дуже складно. Я завжди вважала, що іноземні мови відкривають багато дверей. Полюбивши іноземні мови я захотіла допомагати і іншим людям дізнаватися їх. Для мене моя робота – це ще й улюблене хобі, я знаю, що відчувають мої студенти на різних етапах навчання, адже колись я пройшла цей шлях сама.

Випускниця кафедри ділової іноземної мови та перекладу Національного технічного університету «Харківський політехнічний інститут». Закінчила школу і університет з червоним диплом і завжди була відмінницею у навчанні, брала участь в олімпіадах з англійської та німецької мов. У 2015 році брала участь у Міжнародній науково-практичній конференції “Україна і Світ: Гуманітарно-технічна еліта і соціальний прогрес” з презентацією на тему: Iсторічнi змiни словниковий складу мови (Historical changes of the language).

          У 2016 році працювала вожатою в американському таборі Buymerovka camp на території України, де навчала дітей англійської мови в ігровій формі, асистувала на навчальних уроках у носіїв мови, а також практикувала усний переклад. Це був мій перший досвід роботи з дітьми, завдяки якому я навчилася знаходити підхід до кожної дитини.

У 2017-2019 році брала участь в програмах культурного обміну Work and Travel в США і Au-pair в Швеції. Це була відмінна можливість удосконалити свої мовні навички, поліпшити вимову і отримати неймовірний досвід культурного обміну. Влітку 2018 року викладала англійську мову в інтернаті для дітей в рамках волонтерської програми AIESEC в Грузії.

З 2016 я займаюся перекладами науково-технічних текстів і викладаю англійську мову в групах та індивідуально, в тому числі і по Скайпу.

Цікавлюся проблемами науково-технічного перекладу, літературою і вивченням шведської і французької мов, постійно займаюся саморозвитком, опановую новітні методики викладання з використанням мультимедійних технологій і комунікативні підходи в навчанні студентів різних вікових груп.Переводчик и преподаватель образовательного центра  ‘ONLY ENGLISH’, выпускница кафедры делового иностранного языка и перевода Национального технического университета «Харьковский политехнический институт».

Имеет красный диплом о высшем образовании, отличница учебы, участница олимпиад по английскому и немецкому языках. В 2015 году принимала участие в Международной научно-практической конференции “Украина и Мир: Гуманитарно-техническая элита и социальный прогресс” с презентацией на тему: Iсторичнi змiни словникового складу мови (Historical changes of the language). На тему презентации также была опубликована статья.

В 2016 году работала вожатой в американском лагере Buymerovka camp на территории Украины, где обучала детей английскому языку в игровой форме, ассистировала на обучающих уроках у носителей языка, а также практиковала устный перевод.
В 2017-2019 году участвовала в программах культурного обмена Work and Travel в США и Au-pair в Швеции. Летом 2018 года преподавала английский язык в интернате для детей в рамках волонтерской программы AIESEC в Грузии.

С 2016 занимается переводами научно-технических текстов и преподает групповые и индивидуальные уроки по английскому языку, в том числе и по Скайпу.
Интересуется проблемами научно-технического перевода, литературой и изучением шведского и французского языков, постоянно занимается саморазвитием, осваивает новейшие методики преподавания с использованием мультимедийных технологий и коммуникативные подходы в обучении студентов разных возрастных групп.

сертификаты