Святкові заняття в честь Дня Святого Валентина

День Святого Валентина в освітньому центрі ‘ONLY ENGLISH’ пройшов, якто кажуть, “на ура!” Такі заходи допомагають показати нашим найменшим учням, як сильно ми їх любимо! А вони після такого заняття обов’язково принесуть батькам валентинку, зроблену своїми руками.

Теми були підібрані виходячи з навичок і словникового запасу окремих дитячих груп. Так, в групі дітей 6-7 років, які другий рік поспіль вивчають мову, тема заняття була “Чарівні ввічливі слова”, а в групах дітей 5-7 років, які вивчають мову перший рік, – “Форма серця та інші форми”.

Діти до занять ретельно готувалися, вчили лексику і репетирували святковий номер для батьків, який був відображений на відеокамеру. На занятті кожна група підготувала сюрприз для своїх батьків – спільний постер на тему “Чарівні слова” з любовними посиланнями і валентинки з секретом.

Дитячі романтичні заняття, присвячені формі серця і чарівним ввічливим словами, допомогли не тільки закріпити нову лексику, а й застосувати свої творчі здібності, адже кожна дитина хотіла вручити валентинку з секретним посланням англійською мовою найдорожчій для неї людині. 

Кожне заняття закінчувалося солоденьким частуваннями і переглядом тематичного мультфільму англійською мовою. Любимо Вас, наші дорогі!


Deprecated: _register_controls відхилено починаючи з версії 3.1.0! Використовуйте Elementor\Controls_Stack::register_controls() натомість. in /home/onlyengl/onlyenglish.com.ua/www/wp-includes/functions.php on line 5211