Свято Знань для дітей і дорослих від English Speaking Club ‘ONLY ENGLISH’

Дозвольте нам похвалитися Святом Знань для дітей і дорослих, ініціатором і одним з головних організатором якого був English Speaking Club ‘ONLY ENGLISH’.

Ми дуже хотіли заявити про себе напередодні нового навчального року, що ми – не просто розмовний клуб, а новий англомовний центр в П’ятихатках. І нам дійсно було що показати.

Найбільше досягнення на той момент – це авторська програма навчання англійської мови для дітей ‘LITTLE SPEAKERS’, розроблена засновником клубу, кандидатом філологічних наук, доцентом кафедри ділової іноземної мови та перекладу Національного технічного університету “ХПІ” Наталією Миколаївною Пільгуй і схваленої фахівцем в галузі освіти і захисту дітей Великобританії Томасом Ейкерманом.

Ми організували свято таким чином, щоб цікаво було всім: і дітям і їх батькам. Поки батьки слухали презентацію і ставили питання, діти могли відвідати різні майстер-класи і взяти участь в англійській анімації від нашого центру. Гучна музика, яскраві декорації та веселі аніматори не лише розважали дітей різного віку, але і навчали їх англійської мови. Наша команда англійських аніматорів підготувала запальні танці, цікаві і спритні гри, динамічні і рухливі активності.

Кульмінація свята – це обіцяна лотерея з призами. У нас було все по-чесному: діти самі витягали ім`я переможців і за це теж отримували заохочувальні призи.

Найголовніше, що всі учасники, гості та організатори придбали море позитивних емоцій і гарний настрій, зарядилися позитивною енергією Свята Знань на новий навчальний рік.


Deprecated: Function _register_controls is deprecated since version 3.1.0! Use Elementor\Controls_Stack::register_controls() instead. in /home/onlyengl/onlyenglish.com.ua/www/wp-includes/functions.php on line 5379