Стаж роботи репетитором / викладачем: 1 рік.

 

напрямок:

 ⁃ Викладач англійської та французької мов для дітей

 

Рівень студента: початковий

 

Формат навчання:

 ⁃ Групові заняття (Skype / Zoom)

 

Додаткова інформація:

Ступінь магістра за спеціальністю «Банківська справа», Університет банківської справи НБУ України. Викладач вищого навчального закладу.

 

Додаткова інформація:

 

Знайомство з іноземними мовами почалося ще зі шкільної лави. Навчалася у спеціалізованій школі з поглибленим вивченням французької мови, паралельно освоюючи і англійську.

ВНЗ дав можливість поглибити знання відразу двох мов завдяки участі в міжнародних конференціях, а також лекцій з іноземними спікерам. Зараз практикую розмовні навички з носіями мови, а оскільки я великий фанат подорожей, відточування відбувається і в кожній новій поїздці.

Уроки з дітьми проводжу по структурованої програмі, доповненої настільними і рухливими іграми, переглядом тематичних відео, прослуховуванням аудіо, творчими завданнями.

Іноземні мови – це моя любов, якої хочу ділитися з дітьми!

напрямок:
⁃ Викладач польської та англійської мови

Початковий рівень студента:
⁃ Польський: не має значення
⁃ Англійська: А2 +

Формат навчання:
⁃ Групові заняття в класі
⁃ Індивідуальні заняття в класі
⁃ Індивідуальні заняття онлайн (Skype)

Додаткова інформація: Вищу освіту здобула у Вроцлавському Університеті польською мовою. У Польщі проживала 6 років, маю великий досвід спілкування з поляками.

Я також пишу статті та книги на англійській мові для іноземних клієнтів на замовлення. Завдяки цьому, постійно перебуваю в мовному середовищі і щодня практикую і вдосконалюю англійську мову.

У вільний час, пишу і читаю книги англійською, але вже для себе. Я люблю цю мову за легкість у використанні і багатство словникового запасу, і завжди прагну передати це учням.

На уроках польської та англійської мов я викладаю матеріал виключно на обраною мовою, з перевіреними підручниками видавництв Польщі та Великобританії. Завжди шукаю максимально індивідуальний підхід до кожного студента, незалежно від типу занять. Разом з підручниками використовую додатковий матеріал (відео, подкасти, ігри, тощо.) Щоб урізноманітнити підхід до навчання і прищепити любов до самої мови.

Стаж роботи репетитором / викладачем: 5 років.

 

напрямок:

 ⁃ Викладач англійської мови

 

Початковий рівень студента: не має значення

 

Формат навчання (для дорослих):

 ⁃ Групові заняття (Skype / Zoom)

 ⁃ Індивідуальні заняття на онлайн платформі (Skype, Zoom)

 

Додаткова інформація:

Вища освіта за фахом «Філологія» (англійська та німецька мови). Середню освіту за спеціальністю «Ландшафтний дизайн».

 

Додаткова інформація:

На уроках використовую тільки підручники англомовних видань, які доповнюю різними інтерактивними завданнями, статтями з журналів, відео та різноманітними іграми.

Постійно вдосконалюючи свої мовні навички, проходжу семінари про методики навчання, практикую англійська з носіями мови. Я – великий фанат подорожей, адже це дає можливість отримати багато цікавої інформації і знань, якими я з радістю поділюся і з Вами. Ще одне моє хобі – ландшафтний дизайн. І моє другу освіту допомагає якісно втілити всі мої ідеї в життя.

Напрямок:
• Викладач англійської мови

Рівень студента: Elementary, Pre-Intermediate, Intermediate.

Формат навчання (для дорослих і дітей):
1. Індивідуальні, парні та групові заняття на території центру
2. Індивідуальні, парні та групові заняття на онлайн платформі (Skype / Zoom)

Додаткова інформація:
Закінчила Харківський аерокосмічний національний університет ім. Н.Є. Жуковського “ХАІ”, спеціальність англійська філологія.

Займаюся викладанням англійської мови вже 2 роки. Отримую задоволення при роботі з дітьми та дорослими. Проводжу дійсно цікаві і продуктивні уроки англійської. Індивідуальний підхід до кожного учня. Головне – ваше бажання, а зацікавленість і результат я Вам гарантую.

Швиркіна Ольга Юріївна, психолог вищої категорії, спеціалізувалася на адаптації дітей до школи, корекції неуспішного навчання молодших школьніков.Автор програми “Колосок” .Програма спрямована на розвиток логічного мислення і творчої уяви, удостоєна 3 премії на Ярмарку педагогічних ідей.Автор серії розвиваючих книг ” виходить вчитися “, автор статей з розвитку логіки в журналі” Ухтишка “. Стаж роботи психологом 25 років, стаж роботи з дітьми від 1,5 року до 6 років (розвиваючі заняття) -18 літ.-Я дуже люблю, коли маленькі учні починають відкривати для себе світ знаній.І у них виходить! Читати! Вважати! вирішувати завдання! Писати! Діти починають відчувати себе вже дорослими … і дуже щасливими! Такі моменти дуже зігрівають і радують мене, як і будь-якого педагога, що любить свою справу! Попереду копітка і важка робота, і це дуже відповідальна задача пробудити у дітей даний прагнення до пізнання.

 

Розвиваючі заняття для дітей від 1,5 до 3 лет.Два мови з народження! Це цікаво! На наших заняттях малюк чує англійську мову від викладача-носія язика. дитини формується словниковий запас і сприйнятливість до швидкого оволодіння англійською вже з перших років життя. Крім цього, на занятті в ігровій формі закладаються уміння і навички необхідні для оволодінням читанням і рахунком, йде формування процесів мислення, мовлення, пам’яті, уваги і воображенія.развітіе великої і дрібної моторікі.В кінці заняття матусі отримують психологічну консультацію і відповіді на хвилюючі питання про розвиток і виховання ребенка. нарешті, можна покращити свою англійську! А може навіть почати вчити його разом зі своїм малюком!

 

Підготовка до школі- 2 роки до школи.Развівающіе заняття побудовані таким чином, що вирішують відразу кілька завдань в підготовці дитини до школе.С одного боку йде розвиток пізнавальних процесів, формується інтерес до навчальної діяльності, а з іншого боку йде формування навичок оволодіння англійською мовою , збільшується словниковий запас англійських слів з правильним проізношеніем.В процесі гри діти вчаться рахувати і вирішувати завдання, починають із задоволенням читати і пісать.Етому сприяють цікаві і різноманітні форми роботи, ігрові форми подачі матеріалу. Хлопці із задоволенням поповнюють свою англійську словниковий запас, граючи в ігри на англійській мові і спілкуючись з носієм. В ході такого живого спілкування хлопці дуже швидко і легко запам’ятовують багато слів і вільно, без сорому, починають користуватися ними. Дітям подобається повторювати вивчені слова, співати англійські пісні. В кінці заняття завжди є місце творчості. Спритні, вмілі руки і політ фантазії – якості гарного учня.

Hi. My name is Uyen.

I’m from Vietnam. I’m pursuing my dream of becoming a highly qualified doctor but I’m also fond of teaching English and sharing my knowledge with others, especially students. That is one of the reasons why I came up with the idea of becoming a teacher at OnlyEnglish! I always try to experience new teaching methods to keep students interested in lessons. Not just to study English, we come to enjoy the language through games and immerse ourselves into an English-speaking environment. Together we will explore more about this interesting language! Come and join us, join my classes to improve your English skills and fulfill your dream of exploring a new further world in the future with English as a powerful “weapon”!

Вітаю, меня звати Уйен!

Я – з В’єтнаму. Я йду за своєю мрією і хочу стати висококваліфікованим лікарем, але я також люблю викладати англійську мову і ділитися своїми знаннями з іншими людьми, особливо зі своїми студентами. Саме тому у мене з’явилася ідея і бажання стати викладачем в ONLY ENGLISH центрі! Я завжди намагаюся застосувати нові методи навчання, щоб моїм учням завжди подобалися мої уроки. Ми не просто разом вивчаємо англійську мову, ми приходимо, щоб отримувати задоволення від процесу вивчення мови за допомогою ігор і занурення в англомовне середовище. Разом ми все більше і більше пізнаємо цю цікаву  мову! Приходьте і приєднуйтесь до нас, до моїх занять, щоб поліпшити свої знання англійської мови та здійснити свою мрію досліджувати цей неосяжний світ, використовуючи англійську мову як потужну «зброю» в майбутньому!

Hi, there my friends,

My name is Kevin.

I am an enthusiastic English Professional that always looks forward to helping English trainees to break boundaries of the English language. I have been working with students of all Nationalities, Ages, Professions, and levels for 10 years now. I have a lot of proud and happy graduate students that now speak professional English and gain great opportunities such as Jobs, Knowledge, etc. My hobbies include music, movies, flying planes in simulators, Driving, computers, telling stories, learning from my students, and many more (meet me and you will find out more). I have worked with students in Ukraine, Poland, Germany, Spain, Slovenia, Czech Republic, Russia, Italy, Croatia, Nigeria, South Africa, Mexico, Netherlands, Finland, Denmark, Israel, Turkey, and UAE. I am very friendly and I love to have fun with my students through speaking & singing. I mostly love to train elementary and pre-intermediate level students. My biggest advice I like to say to my students is “Don’t be afraid to express yourself in English, English is your heart, English is your blood, English is your love, English is your joy, English is very easy, & English loves you.” So my dear friends get ready for an adventure with me!

Привіт, друзі мої,

Мене звати Кевін.

Я з ентузіазмом ставлюся до англійської мови, і завжди з нетерпінням чекаю можливості допомогти своїм учням подолати кордони англійської мови. Я працюю зі студентами всіх національностей, різного віку, професій і рівнів вже 10 років. У мене багато гідних і щасливих студентів, які тепер розмовляють англійською професійно і отримують відмінні можливості, такі як робота, знання і т. д. Мої хобі включають музику, фільми, польоти на симуляторах, керування автомобілем, комп’ютери, розповідання історій, навчання студентів і багато іншого (познайомтеся зі мною, і ви дізнаєтеся більше). Я працював зі студентами в Україні, Польщі, Німеччині, Іспанії, Словенії, Чехії, Росії, Італії, Хорватії, Нігерії, Південній Африці, Мексиці, Нідерландах, Фінляндії, Данії, Ізраїлі, Туреччині і ОАЕ. Я дуже доброзичливий, і мені подобається веселитися зі своїми учнями, спілкуватися і співати. Я найбільше люблю навчати учнів початкового та середньої рівня. Моя найбільша порада, яку я хотів би дати своїм учням: «Не бійся висловлювати себе англійською мовою, англійська – ваше серце, англійська – ваша кров, англійська – ваша любов, англійська – ваша радість, англійська – дуже легка, і англійська – любить вас. “Так що, дорогі друзі, готуйтеся до пригод зі мною!

Організатор курсів з вивчення англійської мови для поліцейських у Харкові, керівник проекту “Англійська для поліцейських”, голова профспілки “ПОЛІЦІЯ ЮЕЙ”, інспектор управління патрульної поліції в Харківській області, лейтенант поліції, м. Харків.

Має дві вищі освіти за спеціальностями “Міжнародний Маркетинг” і “Правознавство”. Випускник Харківських вузів Національний технічний університет “Харківський політехнічний інститут” і Національний університет “Юридична академія імені Ярослава Мудрого”.

2008-2015 рр. працював у фінансово-юридичному відділі будівельної компанії “МКДУ”, очолював компанію з управління активами “Макрокап Ессет Менеджмент”, м.Харків.

2011-2017 рр. керівник керуючих компаній (Гаражний кооператив “Данилевський”, Гаражно-будівельний кооператив “Берізка-2”) з обслуговування нежитлової нерухомості, м. Харків.
Ініціативний, відповідальний, цілеспрямований. Захоплюється вивченням іноземних мов (англійська, польська), а також управлінням складними процесами. Любить ходити в ліс за грибами, обожнює море, гори і сніг.

Резидент Мальти, координатор програми “English Space ‘на Мальті, керівник і куратор групи. Досвід роботи в галузі освіти – 3 роки. Має ступінь магістра з філософії і політології Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна. Закінчив річну школу при Афінському національному університеті імені Каподістрії (Εθνικό και Καποδιστριακό Πανεπιστήμιο Αθηνών), спеціальність – грецька мову (2012).

З 2016 працював викладачем англійської мови в освітньому центрі “Sunrise center” (Bormla, Malta), супервайзером в “Red Cross Malta” (San Julian’s, Malta), волейбольним тренером дитячої академії St. Aloysians (Birkirkara, Malta).

У 2014 році стажувався за програмою “Youth in action”, м Гаага, Нідерланди (соціальна робота / робота з дітьми та підлітками).

У 2013-2014 викладав філософію і політологію в Медичному коледжі, г. Харьков, Україна.

Багаторазово брав участь в програмах Erasmus plus (Youth exchanges, training courses, EVS). Має великий досвід організації міжнародних молодіжних обмінів, семінарів.

Займається спортом, любить подорожувати і спілкуватися з новими людьми, захоплюється вивченням іноземних мов.

Стаж роботи репетитором / викладачем – 4 роки

Напрямки:

 • Репетитор англійської мови
 • Репетитор німецької мови

 
Початковий рівень студента: не має значення


Формат навчання (для дорослих і дітей):

 1. Групові заняття
 2. Корпоративні заняття у Вас на території або на території центру
 3. Індивідуальні заняття на території центру
 4. Індивідуальні заняття на онлайн платформі (Skype, Zoom)

Додаткова інформація:

Працювала і вдосконалювала свої навички викладання в Швеції, Грузії і США. У Харкові викладаю корпоративну англійську: англійська для поліцейських, корпоративна англійська в Regional Center of Oncology, TOV Enerhobud і National Science Center Kharkiv Institute of Physics and Technology (KIPT).

Ефективні заняття за індивідуальними програмами, за різними напрямками, в тому числі підготовка до навчання у англомовному в вузі. Грунтовне викладання розмовної англійської мови для всіх рівнів від початкового до просунутого. Інтенсивна підготовка до здачі іспиту зовнішнього незалежного тестування. Ефективна підготовка для проходження співбесіди в посольстві. Підготовка студентів для міжнародної програми обміну “Work and Travel”. Навчання супроводжується використанням аудіо і відеоматеріалів. Пропоную великий вибір додаткових матеріалів, таких як читання, аудіо та відео.

У програмі підготовки використовуються тільки оригінальні матеріали видавництв OXFORD і CAMBRIDGE. Максимальне занурення в англомовне середовище з самого першого заняття.

Тривалість:

 • індивідуальні і парні заняття – 60 хвилин
 • групові заняття для дорослих – 90 хвилин
Certificate of attendance Marya Svitlychnaya
svetlichnaya-crt1
svetlichnaya-crt
previous arrow
next arrow
svetlichnaya-crt1
svetlichnaya-crt
previous arrow
next arrow

Стаж роботи:

викладачем / перекладачем – 2 роки

Напрямок:

 • Викладач англійської мови
 • Викладач німецької мови
 • Перекладач англійської та німецької мов

Рівень студента: не має значення

Формат навчання (для дорослих і дітей):

 1. Індивідуальні заняття на території центру
 2. Парні і групові заняття на території центру
 3. Індивідуальні заняття на онлайн платформі (Skype)
 4. Парні і групові заняття на онлайн платформі (Skype)

Додаткова інформація:

Маю диплом магістра за спеціальністю «Філологія».

Маю величезну базу матеріалів для всіх вікових груп і рівнів. Різноманітність матеріалів дозволяє проводити заняття в освітній та цікавій формі. Всі матеріали розробляються спеціально під індивідуальні особливості студента, адаптовані до онлайн навчання.

Всі заняття, в міру можливостей студента, проводяться англійською, максимально  створює для студента іноземну середу. На всіх заняттях використовується мультимедіа, що дозволяє проводити заняття в легко і інтерактивно.

При роботі з дітьми впроваджуються майстер-класи, безпосередньо пов’язані з освітнім матеріалом, дозволяючи проводити заняття в ігровій формі. Працюючи з дорослими студентами, на заняттях розбираються різні ситуативні діалоги, що робить заняття динамічними і пропорційно поділеними на граматику та усну практику.

Тривалість:

 • індивідуальні та парні заняття – 60 хвилин
 • групові заняття для дорослих – 90 хвилин
 • групові заняття для дітей – 60 хвилин

Викладач і перекладач освітнього центру ‘ONLY ENGLISH’, випускниця кафедри ділової іноземної мови та перекладу Національного технічного університету “Харківський політехнічний інститут”.

Має червоний диплом про вищу освіту, відмінниця навчання, учасниця і володарка нагороди за “Кращу жіночу роль” в щорічному Театрі Англійських Мініатюр в Національному технічному університеті “ХПІ”, учасниця олімпіад з німецької мови. У 2013 р. стала членом наукової спільноти учнів “Олімп” в Біловодської гімназії, призер районного етапу конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Біловодської філії КЗ “ЛОМАНУМ” в 2013-2014 навчальному році.

У 2005-2011 навчалася в Біловодської дитячій школі мистецтв у класі хореографії, має свідоцтво про позашкільну освіту.

На даний момент займається розширенням своєї сфери наукових інтересів, вивченням літератури з галузі журналістики та філології англійської та німецької мов. Захоплюється проблемами науково-технічного перекладу і освоює новітні техніки і методики викладання іноземних мов, зокрема англійської мови.

20200710_194800
20200710_194837
20200710_194909
previous arrow
next arrow
20200710_194800
20200710_194837
20200710_194909
previous arrow
next arrow

Стаж роботи: викладачем / перекладачем – більше 10 років

 

Напрямок:

– Викладач англійської мови

– Перекладач з / на англійську мову

 

Початковий рівень студента: не має значення

 

Формат навчання:

Групові заняття з усіма віковими категоріями

Корпоративні заняття у Вас на території або на території центру

Індивідуальні заняття на території центру

Індивідуальні заняття на онлайн платформі (Skype, Zoom)

Підготовка до IELTS, TOEFL, ЗНО

 

Додаткова інформація:

Кандидат філологічних наук, доцент, засновник, керівник і координатор-методист освітнього центру ‘ONLY ENGLISH’.

Більше 10 років працюю на кафедрі ділової іноземної мови НТУ “ХПІ”, є провідним фахівцем з науково-технічного перекладу та інших аспектах викладання англійської мови на кафедрі, маю більше 40 наукових і науково-методичних праць

 

Більше 5 років практикуючий перекладач в мультинаціональних компаніях Харкова (LUX-X, Omega і ін.).

У 2016 році працювала координатором-методистом в англомовному таборі “Buymerovka Camp” на території України.

У 2017-2018 розробила авторську програму навчання з англійської мови для дітей ‘Little Speakers’, яка була схвалена фахівцем в галузі освіти з Великобританії Томасом Ейкерманом.

У 2019 розробила і апробувала новий освітній проект з вивчення англійської мови на Мальті для студентів усіх вікових груп.

З 2019 року є координатором-методистом проекту “Англійська для поліцейських” і англійський денний табір “ENGLISH SPACE”.

На даний момент займаюся науковим дослідженням в області англійської філології для докторської дисертації.

 

Заняття для всіх вікових категорій, групові та індивідуальні, корпоративні та онлайн заняття, веселі і серйозні підходи в залежності від цілей і віку студентів. Адаптація матеріалів під кожного студента, повне забезпечення аудіо та відеоматеріалами. Використовую тільки оригінальні матеріали видавництв OXFORD і CAMBRIDGE. Максимальне занурення в англомовне середовище з самого першого заняття.

 

Тривалість:

 • індивідуальні і парні заняття – 60 хвилин
 • групові заняття для дорослих – 90 хвилин
 • групові заняття для дітей – 60 хвилин
certificate_Pilgui
st.care_-1024x729
pilgui-kandutat-1024x691
Сертифікат
Associate Prof_pilgui
previous arrow
next arrow
certificate_Pilgui
st.care_-1024x729
pilgui-kandutat-1024x691
Сертифікат
Associate Prof_pilgui
previous arrow
next arrow